2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وقتی کارم تموم شد از کوچه داشتم میرفتم بیرون یه عده جمع شده بودن و وحشت توی صورتشون بود

پرسیدم مگع چه شده اینقدر ترسیدین؟

یکی شون گفت: شبا یه چیزی بچه ها رو میکشه...

لبخند زدم و رد شدم، اونا به جای " کسی" از " چیزی" استفاده میکنن، پس معلومه هنوز بهم شک نکردن :)

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یه روز صدای دخترمو شنیدم از اتاقش که یه شعر میخوند، شعره خیلی برام آشنا بود

یا مادربزرگم افتادم من وقتی ۷ ساله بودم برام میخوند اما اون وقتی من  ۱۰ سالم بود فوت شد

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یکبار با دوستم رفته بودیم باغشون شب بود نشسته بودم تو اتاق دوستم رفتته بود تو ماشین وسیله بیاره دیدم صدام زد در باز کن دستم وسیله در باز کردم ولی کسی پشت در نبود دوستم هنوز نیومده بود

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل          خدایا ما مسجد نرفتیم.ولی دل کسیو نشکوندیم.ما روزه نگرفتیم.ولی حق کسیو نخوردیم.ما حج نرفتیم.ولی ابرو کسیو نبردیم ما وارث ایمانی.آنرا به منبر نفروختیم
یه روز صدای دخترمو شنیدم از اتاقش که یه شعر میخوند، شعره خیلی برام آشنا بود یا مادربزرگم افتادم من ...

وای من چقد از این بچه ها که گذشته رو میدونن میترسمم

2706