2733
عنوان

همسرم از جنسیت بچمون ناراحت شد

2071 بازدید | 103 پست

ما یه دختر ۴سال و نیمه داریم

ایودی داشتم ناخواسته حامله شدم

دیروز رفتم سونو  گفتن که دختره

همسرم ک از اولش راضی نبود بچه دار بشیم و نگهش داریم

دیروز گفت که بچه میخاسی چیکار باید سقطش میکردی

مطمنم اگر پسر بود اینجوری نمیگفت 

وقتی فهمید بچه دوممون هم دختره خیلی ناراحت شد

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

عجب

|•همون آب_آلبالو•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بشه مهم نیست. اگ بچه نمیخواست باید ببشتر مراقب میبود.

میگم ک ایودی داشتم قصد بچه دار شدن نداشتیم. منم دیدم این یک اتفاق نادر هس و غیر ممکن ممکن شده

خواستم ک‌نگهش دارم

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

موهای تنم سیخ شد هیچ وقت به آیودی حس خوبی نداشتم و نخواهم داشت.

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

بنظر من دختر پسر نداره شوهرتم الان اینجوری دقیقا خواهرشوهرم ناخواسته باردار شد مثل تو بچه دومم دختر شد شوهرش ناراحت بود همش ولی از وقتی زایمان کرد الان ۳ سال گذشته شوهرش هیچکسی رو اندازه دختر دومش دوست نداره 

مثل نقطه ویرگولم ، خواستار به پایان محکوم به ادامه.
2706