2733
عنوان

ببینید چ فحشایی خوردم توروخدا بیاین😭شات میزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1815 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چیز خاصیم ک جواب نداده به دوستتون ولی کلا بی‌شعور  حس میکن گند زده عصبانی شده .واقعا برای همیشه بزارش کنار بشدت بی شخصیت .دوروز. دیگه نگه ببخش عصبی بودم فقط تورو میخوام می‌دونستم تویی .....شماهم بگی آره راست میگه 

ن جواب ندادم 

چرا

میریدی بهش میشستیش از خودش بدتر کثافتو

بگو ک بلاکش کردی

از من میشنوی بلاکش کن و دیگ سعی کن بهش فکر نکنی،ادم بدرد نخوریه، مرد زندگی نمیشه برات

شاید یکم فراموش کردنش برات سخت باشه اما فراموشش کن بره

این اکانت دست دو نفره..من و مادرم. قابل توجه اونایی ک همش دنبال مچ گیری هستن و میگن چرا تاپیکات با هم متفاوته🙄❗

یعنی مردی ک زنی رو بخاد امکااااان نداره اینجوری بهش بگ یعنی دوزار براش مهم نیستی...۴تا بارش کن عوصیو اعصابم خورد شد

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
اگ بمیرمم باش اوکی نمیشم دیگه، بنظرت جواب فحشاشو چی بدم؟ 

بهش بگو مرسی ک نشون دادی چقد بددهن و هولی بدبخت

خدا واقعا منو دوس داره ک کاری کرد ذات کثیفتو بشناسم و رابطمو با ادم گوهی مث تو ادامه ندم

اون فحشاییم ک به منو خانوادم دادی همش نصیب خانواده خودت ک همچین پسر لجنیو پس انداختن 

این اکانت دست دو نفره..من و مادرم. قابل توجه اونایی ک همش دنبال مچ گیری هستن و میگن چرا تاپیکات با هم متفاوته🙄❗
چی بگم بش؟ 

بگو شعور نداشتتو خوب نشون دادی حیف ک در شآنم نیس مث خودت جوابتو بدم فقط هررری دیگ ن خودتو ببینم ن شمارتو

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2706