2733

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بابام حمایتم میکنه قبلا سرکار میرفتم پس انداز داشتم باز قراره جایی مشغول به کار بشم

ببخشید قصد فوضولی ندارم ولی میخام بدونم باچقدر پس انداز به مستقل شدن فکر کردی؟؟؟

من حدودا سرجمع ۱۰۰دارم میشه یعنی کسیم حامیم نیست

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
دقیقا سخته ولی راه نجاته برای روان من

افرین منم دارم روانی میشم

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
نه مجردم خانوادم خودشون بیشتر از من مایلن

شوخی می‌کنید؟!☺️ مگه میشه خانواده با دختر مجردش همچین رفتاری داشته باشه ؟!

واقعا ناراحت شدم. البته غصه نخوریااا ، فرقی نداره ، بالاخره آدم باید گلیم خودشو از آب بیرون بکشه! خواهر من حدودا ۲۶ ساله بود که جدا شد و از همون موقع خودش تنهایی زندگی می‌کنه ، البته نزدیک ماست اما خب مستقله .

یه پسر خوب ☺️. آدما درست وقتی ترکت می‌کنن که می‌دونن بودنشون برات مهم شده ...
دویست و خورده ای دارم من

ماشالله بهت همشو با کارکردن‌جمع‌کردی یا پدرت کمک گرده؟؟؟؟

شوخی می‌کنید؟!☺️ مگه میشه خانواده با دختر مجردش همچین رفتاری داشته باشه ؟! واقعا ناراحت شدم. البته ...

وقتی حضور من اونارو اذیت کنه حضور اونا منو بله همه چی ممکنه

ماشالله بهت همشو با کارکردن‌جمع‌کردی یا پدرت کمک گرده؟؟؟؟

ببین از ۱۸سالگی کار کردم همیشه پول تو جیبیامم ۷۰٪پس انداز میشد

بعدش وقتی میخواستم مثلا یکاری کنم قرار بود بابام بهم پول بده اگه هزینه ی اون کار بیست میلیون بود من ۳۰میلیون میگرفتم

کاش میشد باهم هم خونه بشیم بخدا

خیلی دوست‌داشتم یه دختر خب پیدامیشد که بهم‌بخوریم همه چی نصف نصف باهم‌زندگی میکردیم

ببین از ۱۸سالگی کار کردم همیشه پول تو جیبیامم ۷۰٪پس انداز میشد بعدش وقتی میخواستم مثلا یکاری کنم قر ...

افرین بهت ایولا خوشم اومد

من بااینکه ازشما بچه تر کار کردم ولی هیچی ندارم جز ۳۰گرم طلا ک سرته بشه ۱۰۰میلیون

منم حس سربار بودن میکنم بااینکه هیچی نمیگن بهم ولی انگار فراریم ازاین خونه زندگی 

2706