2733
2764

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای خودت خییلییی  شخصیت بشدتتتت آروم و مهربون و صبور داری سرت تو کار خودته اهل غیبت و چشم و هم ...

ممنون عزیزم خواهر شوهرم خیلی باهام دشمنی می‌کنه خیلی تو بارداری پسرم خون دل خوردم دعوا راه انداختن برام جادو گرفتن اما ندیدم تقاص پس بده شرمنده میپرسم میتونی ببینی کی تقاص پس میده می‌خوام عدالتو ببینم

صبر اوج احترام به حکمت خداست 
نمیدونم عزیزم واقعا اگر چیزی حس کنم میگم  من حس ششمی نیستما  یهو یه حدس های میزنم

میدونم عزیزم خب برا منم همینجوری ی حدس میزنی

که کی برمیگرده 

اسمم هانا

التماس دعا
عزیزم راجع بمن میگی؟ من و شوهرم آشتی میکنیم؟ اگه اره کی؟ دلیلی که الان منو نمیبخشه چیه؟ با زنی در ا ...

آشتی دارین ولی همراه بادلخوری نهایت دوهفته تا دوماه دیگه فعلا کسی نیس ولی یکی میاد وسط زندگیت مراقب باش 

2706