2733
عنوان

بی کارم

248 بازدید | 19 پست

تو هیچی از انگشتم هنر نمیچکه.ی بچه ۷ساله دارم.شوهرم مارو ول کرد و الان احساس پوچی میکنم.دوس دارم شاغل بشم اما کو هنرم.احساس میکنم فقط من اینجوریم.کسی هست ک وضعش مث من باشه؟

بروتوی کارخونه کارکن

اغلب مهدبرای بچه هادارند

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سواد که دارید؟ 

اکثر کارها سابق کاری میخاد

اما خیلی کارها هم خیر

این احساس ناکافی بودن هم ایشون با این شرایطی که فراهم کرده برای شما تحمیل کرده

میتونی یه هنری یاد بگیری و مشغول شی

مثل کارهای مراکز زیبایی، اپراتور لیزر، کاشت مژه ناخن، رنگ مو و... 

فروشنده گی خیلی جاها سابقه نمیخاد و.... 

اصلا این فکر رو نکن، هنر شما مادر بودن، خونه داری و.... 

منم با بچم تنها زندگی میکنم، این حالات افسردگی همه بخاطره شرایط زندگی هست 

مربی مهد ( معاون )

منشی کلینیک زیبایی

صندوقدار و یا ویتر کافه رستوران

فروشنده مزون یا بوتیک زنانه. یا یادگیری یه حرفه مثل ناخن و مژه و…

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 
سواد که دارید؟  اکثر کارها سابق کاری میخاد اما خیلی کارها هم خیر این احساس ناکافی بودن هم ای ...

من لیسانس حسابداری هستم.اما رشته مو دوس ندارم.درسته همه میگن ک مادر خوبی هستم.واس تربیت دخترم وقت می‌ذارم

صندوقداری فروشندگی آرایشگاه منشی

حقیقتش وارد کار فروشندگی و صندوقداری شدم.اما چون نمیتونم تمرکز کنم،همه چی خراب میشه.

ب نظرم ی درصد زیادیش بخاطر قرصای اعصابیه ک ب زور میدادن بخورم.ب نظرشون افسردگی بعد زایمان همون دیوانگیه!😔

من لیسانس حسابداری هستم.اما رشته مو دوس ندارم.درسته همه میگن ک مادر خوبی هستم.واس تربیت دخترم وقت می ...

خب خداروشکر، عزیزم پس این چه فکرایی که میکنه، البته اینا همه طبیعی هست بخاطره شرایط زندگیت که بی‌شباهت به من نیست

ببین به چی علاقه داری برو هنرش رو یاد بگیر، اونوقت با عشق و لذت کار میکنی، نمیدونی اونجوری چه لذتی داره پول درآوردن از هنری که بهش علاقه داری، برات تفریح میشه نه کار 

قانونی جداشدین یا نه؟ بچه پیش شماست و قراره تا آخر با شما باشه؟ 

2706