2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان یه سری میان طرفداری از مردای هول سایت و توهین میکنن بهت .یا  اینکه یه سری دیگه بهت میگن کاری نداره رد کن برا چی تاپیک میزنی؟ (طرفداری غیرمستقیم از مردای هول سایت). الان میان میخورنت

قابل توجه اون کاربرا که نظرشون اینه 

چرا اومدید تو تاپیک به انگشتاتون زحمت نوشتن دادید؟ میزدید میرفتین یه تاپیک دیگه... اسی دنبالتون نیوفتاده که بهش بگید برا چی تاپیک زدی

In love with darkness ♥🐞

تگشون نمیکنم

ولی یه عده میگن چیکارشون دارید یه درخواست دادن

شما باید قبول‌نکنی

در حالی که مشخصه اون کاربرا واسه چی درخواست دادنو

باید تعلیق شن

من از افسردگی نجات پیدا کردم✌️اگر شما هم دوست دارید نجات پیدا کنیدعضو‌چنلم شیدhttps://t.me/naji_kist امیدوارم بتونیم در کنار هم زندگی رو بادید عمیق تری ببینیم❤️

درخواست هارو رد میکنم... 

اگه خیلی پیگیر باشه ام نی نی یار تگ میکنم. 

یسریا هستن درخواست قبول میکنن چت ام میکنن بعد شات میذارن که فلانی مزاحمم شد.. اینا دیگه خیلی جالبن بابت مزاحمتی که خودشون واسه خودشون ایجاد کردن تاپیک میزنن. 

5 تیر1403روز غدیر،عهد بستم که آدم شم،من نمیتونم ازت دل بِکنم،چه پیشم باشی چه صد قدمی:)❤️

تگ نمیکنم 

برای اولین و آخرین بار درخواست دوستی یکیو قبول کردم اومد گفت با دوست پسرم بیرون بودم شوهرم دید حالا چی کار کنم😐

چند وقت بعد تو یه تاپیکی دیدم گفته بود مجردم 

یه بار دیگه هم تاپیک چله زیارت عاشورا زد 

یه بار هم تاپیک زد که زنم بارداره و این چیزا🙄

آخرش نفهمیدم مجرده متاهله مرده زنه چیه این بشر

چه خوبه داشتنت...
الان یه سری میان طرفداری از مردای هول سایت و توهین میکنن بهت .یا اینکه یه سری دیگه بهت میگن کاری ند ...

بهترین دفاع حملست😂 افرین

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     

اتنا فک کنم ب همه ی کاربرا درخاس داده  

دیدی آدم رو عن سیفون میکشه؟اگ دیدی جواب کامنت (همراه با توهینتو)ندادم  پس بدون اندازه ی عنمم نیستی  حتا سیفون کنمت ؛نیگا آدم دعواییما ولی کاربریمو دوس دارم🤙و همچنین عصابمو‌‌                                                            *با اوناییم ک توهین میکنن و معلوم نیس کجا بزرگ شدن                       وقتیم امضامو ب خودم میگی نشونه ی ضعفته عشقم ینی هیچی پیدا نکردی ک منو بچزونی نشونه ی اسکولیت و...
درسته صحبت هاتون به نظرم اومد یه تاپیک اینطوری باید باشه بعد هم نی نی یار را بگیم تعلیقشون کنه

تعلیق نمیکنه بابا سایت بی درو پیکره 

من اونسری شات دادم از پیامای یکیش 

گف من دیگ بخاطر اسکرین تعلیق نمیکنم

دیدی آدم رو عن سیفون میکشه؟اگ دیدی جواب کامنت (همراه با توهینتو)ندادم  پس بدون اندازه ی عنمم نیستی  حتا سیفون کنمت ؛نیگا آدم دعواییما ولی کاربریمو دوس دارم🤙و همچنین عصابمو‌‌                                                            *با اوناییم ک توهین میکنن و معلوم نیس کجا بزرگ شدن                       وقتیم امضامو ب خودم میگی نشونه ی ضعفته عشقم ینی هیچی پیدا نکردی ک منو بچزونی نشونه ی اسکولیت و...
2706