2733
عنوان

چت خواستگارم+ شات

| مشاهده متن کامل بحث + 5805 بازدید | 158 پست
میخوام ببینم اگه بهم میاد واسه عقد رنگ کنم اگه نمیاد که هیچی دیگه دوباره مشکی کنم

شوهر منم دوست نداره  اجازه همچی بهم میده جز رنگ البته ژل لب بزور راضیش کردم ولی زنگ مو هیچ جوره راضی نمیشه میگه دوست ندارم  مسلئه پولشم نیست مامانم دلش میخاد موهام رنگ باشه ولی شوهرم از نامزدی بهم میگفت ی شرطی دارم اونم موهات مشکی باشه

❤️M

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این الان خواستگاره انقدر پروعه شوهر بشه چیه دیگه 😐😂

تویی تنها ساکن قلب این دختر🥺🤍تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی🫀✨ و تو تموم خواسته من از این دنیایی عشق بی تکرارم:)💗💍پایبندم تا پای جان به تمامت♡M♡
خوبه الآن اون بره موهاشو رنگ کنه ت دوس داری؟یا بره ی جای صورتش تغییر بده همینطوری بیشتر دوسش نداری؟ ...

عزیز مرد و زن تو این زمینه فرق میکنن،قیاست درست نیست،ارایش و بخود رسیدن و رنگ کردن و کراتینو فر ....اینا مخصوص خانماست!

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!