2733
عنوان

مادرشوهرم چرا این کارو تکرار میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1578 بازدید | 54 پست
والا بخدا از خداشم باشه ....خب احتمالا شاید از اون مادرشوهراس ک براش مهمه سنتون اینکه تفاوت سنی با ش ...

نه شاغل نیستم قبلا بودم سه ساله نمیرم

دارم ارثه پدریم هست 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شرمنده سرم داره میترکه بعدا میام 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
نه شاغل نیستم قبلا بودم سه ساله نمیرم دارم ارثه پدریم هست 

ارث پدریتو نخورش بخاطر شوهرت با این خانواده گربه صفت بدش طلا و ملک واسه خودت فردا ک خوردش ی آبم روش بعد طلبکار بودناش رو میشه ....ببخشید دخالت میکنم تو زندگیت با همسرت

ارث پدریتو نخورش بخاطر شوهرت با این خانواده گربه صفت بدش طلا و ملک واسه خودت فردا ک خوردش ی آبم روش ...

چه پروعه پسره

کار نمیکنه چندش

مردانى متفاوت اند كه عاشق زنى متفاوت باشند! و زن متفاوت در جوامع شرقى؛ قدرتمند، پيروز و خود راى است!!!
ارث پدریتو نخورش بخاطر شوهرت با این خانواده گربه صفت بدش طلا و ملک واسه خودت فردا ک خوردش ی آبم روش ...

خودشم عین هموناس 

فقط به خاطر پسرم تحمل میکنم