2733
عنوان

مادرشوهرم چرا این کارو تکرار میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1578 بازدید | 54 پست
من از،دروغش ناراحتم  رفتن و نرفتن مهم نی  برگشت گفت من و بابات نمیریم عقد شمام نرید دختر ...

انگار با خودشون مشکل دارن هنوز چون شما انتخاب خودشون نبودید 

باید همسرتون موقعیت شما رو تو خانواده اش جا بندازه 

باید اونقدر نقش و بودن شما رو مهم و پررنگ کنه که اونا هم متوجه بشن و به انتخاب پسرشون احترام بزارن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شاید خوشگلی شما ب دلش نیست مادرشوهر خودخواهت یکی نیست بگه ب توچه بگو خداروشکر پسرم سرو سامون گرفته

خوشگل نیستم از پسرش بزرگترم

ولی خوب اینم سر کار نمیره من کلا خرج زندگی رو میدم 

فقط میخوره میخوابه 

تحصیل کرده م شوهرم دیپلمم نداره 

ولی بازم زنش که هستم 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
از این ناراحتم این شوهره ساده من چرا ادم نمیشه  مادرش کلا یه جوری میکنه ما کوچیک بقیه شیم  ...

اهل اردبیله شوهرت؟

ماله کدوم شهرستان یا روستا؟

مردانى متفاوت اند كه عاشق زنى متفاوت باشند! و زن متفاوت در جوامع شرقى؛ قدرتمند، پيروز و خود راى است!!!

بچه ها سرم درد گرفته شرمنده م 

من میرم اعصابم بیشتر خراب شد برم قرص بندازم 

ممنون بابت کسایی که پست گذاشتن 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
خوشگل نیستم از پسرش بزرگترم ولی خوب اینم سر کار نمیره من کلا خرج زندگی رو میدم  فقط میخوره می ...

قحطی شوهر بود؟

😟

مردانى متفاوت اند كه عاشق زنى متفاوت باشند! و زن متفاوت در جوامع شرقى؛ قدرتمند، پيروز و خود راى است!!!
اهل اردبیله شوهرت؟ ماله کدوم شهرستان یا روستا؟

اره مال اردبیلن 

دیگه خیلی جزیی نمیتونم بگم

قحطی شوهر بود؟ 😟

عاشقش شدم میمردم براش 

چند ساله عروسی کردی؟؟ ب شوهرت بگو چرا بعدازاین همه سال نباید اختبار زندگیم دست خدوم باشه دعوت کردن چرا ازش نظر میخای تو برو بزار تو مهمونی ،مراسم ،جشن یا هرجای دیگه ببینتد ، برا عقدم اصلا چیزی نگو بهش بزار وقتی رفتن،شمام خودتون برید 

خوشگل نیستم از پسرش بزرگترم ولی خوب اینم سر کار نمیره من کلا خرج زندگی رو میدم  فقط میخوره می ...

والا بخدا از خداشم باشه ....خب احتمالا شاید از اون مادرشوهراس ک براش مهمه سنتون اینکه تفاوت سنی با شوهرت فکر میکنه ایرادی داره جلو مردم ....الان شوهرت میشینه خونه توکار میکنی؟؟؟؟

به ترکا دختر ندین هزار بار

بااینکه خودم ترکم حق حق حق هزاران بار

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
2706