2733
عنوان

دردودل یه دانشجوی خوابگاهی🚶🏼

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 44 پست
عزیزم صورتم خیلی موی هورمونی داره 🥲

درکت میکنم

حتی پدر مادرتم درک میکنم

قطعا هرکس دلش میخاد بچش همه جوره نیازش رفع بشه و اگر داشته باشن قطعااا بیشتر میزنن

ولی خب شرایط مالی خیلی سخته

قطعا پدر مادرت از نیاز هاشون میزنن ک برا تو پول بزنن

هرچقدر هم کم باشه

ولی خب سعی کن ترو 

باز من فقط یه نظر دادم و تو دلت هرجوره رفتار کن

ولی ارایشگاه و اینا برو 

یه دستگاه اپلیدی بخر بهتره دائمی

و الان سخته براشون و توام بدتر در شرایط بدی هستی

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وقتی درآمدت کلا 700 هس بی عقلیه 450 بدی لیزر بعدا که به پول رسیدی برو

نگفتم کلا ۷۰۰گفتم این هفته ۷۰۰

و گلم حتما شرایطم یجوریه باید برم وگر نه خر نیستم که

الان تنها هدفم تو زندگی اینه بصورت واقعی شاد باشم
اه حالا یه دفعه ای بره باز ادم ناراحت نمیشه بعد یه مدت دوباره درمیاد نکبت 

چی؟؟؟

نفهمیدم

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
قربونت برم  خدا به همه برسونه❤️

واقعا دلم سوخت همه یجوری ریختن سرت بعضیا واقعا منطق ندارن نمیفهمن تجربه نکردن  حالا خودشون با ۷۰۰تومن خیابوتم نمیرن ولی خب برا خیلیا پوله

نگفتم کلا ۷۰۰گفتم این هفته ۷۰۰ و گلم حتما شرایطم یجوریه باید برم وگر نه خر نیستم که

خب پس کار پاره وقت بگیر

تایپ و ترجمه و ...

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^
عزیزم صورتم شدید موی هورمونی داره  و لیزر یجوریه باید همه جلسات رو مرتب بری وگر نه جواب نمیگیر ...

متاسفانه تمام جلسات رو‌هم منظم بری تاثیری نداره دراز مدت. چون هورمونی ریشه مشکل از داخله و مو ظاهر قیضه س نه ریشه مشکل.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
میخواستم بگم گفتم الان ی عده میپرن بهم  چ واجب کرده الان لیزر

والا منم ترسیدم بگم

ولی خب اولش گفتم ک فقط نظر منه

والا منم الان از خدامه برم لیزر ولی کلی بدبختی دیگ دارم

شرایط و برای پدر و مادرت توضیح بده بگو تو اون شهر غریبی و بی پولی سخته فعلا هم بی خیال لیزر شو یا یه ...

نفسم صبا دانشگاهم عصرا بیمارستان شیفت کاراموزیم

لیزر رو میذاشتی وقتی ک پول داشتی واقعا ضروری نیست. حالام عیب نداره تونستی دنبال کار پاره وقت بگرد.

عزیزم لیزرم ضروری بود و از پارسال شروعش کردم 

صبا دانشگاهم عصرا بیمارستان کاراموزی😅

لیزر مو هم بعد یه مدت هیچی به هیچی موها دوباره برمیگرده 

گلم صورتم پر موی هورمونی بود مجبور بودم و الان جلسه شارژمه

2706