2733
ارع به مامان بزرگم خاله هام زن دایی هام همه تقریبا دعوا های ما رو میدونن

بعضی ها به ظاهر دوستتن ولی از پشت خنجر میزنن حس میکنم یکی از پشت بهت خنجر میزنه وحرفات با شاخ و برگ به شوهرت میرسونه

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم ۵۰ درصد ساده ام بنظر خودم اصن بلد نیستم حرف بزنم یچیزی میگم یکی ازم ناراحت میشه

شاید فقط رک حرف میزنی سعی کن کتاب های درباره ارتباط با دیگران رو بخونی زیاد هم صحبت نکن یا با کسی شوخی نکن شاید اونا باهات زیاد احساس صمیمیت نمی کنن . یکی از دختر عمو های من خیلی ساده ست طفلک حجاب عالی احترام همه رو داره ولی با اینکه کلاس نهمه با بچه های کوچیک دعوا میکنه . ی دفعه ای ی حرف نامربوط میزنه و خودش میخنده . ب قدری کارای بچگی داره ک زنعموم میگه میترسم حتی ۲۰ سالگی هم عروسش کنم اصلا مثل اطرافیانش نیست 

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ارع به مامان بزرگم خاله هام زن دایی هام همه تقریبا دعوا های ما رو میدونن

خب این بزرگترین اشتباهته. چرا باید اسرار زندکی تورو بقیه بدونن. همین رفتارا مردا رو اذیت میکنه. 

من امیدم به خداست....بعد خدا هم به خداست....

[QUOTE=340082729]شوهر اول نامردم به خاطر اونجا یه بچه چهارده پونزده ساله خجالتی بودم و احوال پرسی بلد نبودم طلاقم داد فک کرد ساده ام بلد نیستم احوال پرسی کنم 

خب بهم کمک کن تو مشکلاتم واسه همین میگم

ببین عزیزم شما بعنوان یک زن باید حرف خونه ت فقط مال خونت باشه. اصلا نباید هیچ حرفی. هیچ رفتاری از شوهرت. هیچ ابراز علاقه ایی و هیچ دعوایتو بیرون جلو دیگران بگی.  بعدم هرکی ازت هرچی از زندگیت میپرسه لزوما نباید راستشو بگی. کلا زیاد با دیگران صمیمی نشو شوخی نکن. به همه چیز عمیق فک کن‌ تو جمع ها هر حرفی رو نزن. به عبارتی یه کم خودتو بگیر. توی احولپرسی و معاشرت با بقیه محکم باش. انگار که از همه سرتری. خودتو دست پایین نگیر هیچ وقن

ببین عزیزم شما بعنوان یک زن باید حرف خونه ت فقط مال خونت باشه. اصلا نباید هیچ حرفی. هیچ رفتاری از شو ...

به همسرت بگو من ساده م قبول تو کمکم کن. بگو کجاها چکار نباید میکردم. حالا که خودت متوجه سادگیت نیست ازش بپرس تا چند نمونه رو بهت یادآوری کنه. بعدم اصلاحشون کن. 

2706