2733
عنوان

بنظرتون شوهرم قدش کوتاهه

| مشاهده متن کامل بحث + 785 بازدید | 71 پست
خوبه شانس آوردی طبق فرمول های گوگل باید ۱۵۳ میشدی تغذیه و ورزشت خوب بوده

اره شانس اوردم...حالا هر دوتا پدربزرگام ماشالا نردبونن برای خودشون بالای 185
ولی نمیدونم چرا بابام کوتاه شده..ههععییی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نسب ب قد خودت خوبه دیگه 

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            

واااا چی فکدهاوصحبت هااااچی توقع هاخودت قدت متوسط هستس چطورتوقع اونقدربلندداری؟ 

شایدفکر کردی قدت خیلیی بلنده که فک میکنی همسرت کوتاهه نه عزیزاینجوری فکرنکن بخدا 

ببخشین رک گفتم هااا بعدشم قدهمسرت خوبه 170

2706