2733

شما هم همین جورید 

تو خواب اتفاقات آینده رو میبینید و کاملا اتفاق میافتند 

بگید که تنها نیستم 

بیشتر وقتا توی عذابم بعضی اتفاقات دردناکن

نمی دونم چطور آروم شم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم مثل شما خوب درکت میکنم 

یسری اتفاقاتو میشه تغییرداد 

مرگ یک عزیز یا حتی اتفاقاتی که خیلی ازش میترسی ، از کابوس هم بدتره 

فقط سعی کردم خوبو بدشو بپذیرم همینکار فقط ازم برمیاد

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب ▪️از قبول درخواست های دوستی معذورم ندید لطفا🤍 قضاوت های بیجا رو نمیبخشم ، احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗ مشاور و نماینده فروش محصولات پوست و مو زیرنظر شرکت مهلران☘مشاوره کلی در حد اطلاعات و تجربه ، خوشحال میشم کمکی کنم و درآخر اگر شکوفه آرامش و انگیزه در دلتون آسمانی شد من رو از دعای خیرتون بی‌نصیب نذارید  [ تویی که تا اینجا خواندی،بدان می‌آید روزهایی خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش و انگیزشی پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄
مامان من همیشه میبینه ، نه عذاب نمی‌کشه . منم قبلا می‌دیدم ( قبلا نه الان ) خیلی بهم میریختم 💔

بعضی هاشو میشه جلوش گرفت بعضی هاشو نه 

بعضیش با تاریخ و ساعت دقیق 

وقتی بدونی یه نفر چند مدت بعد دیگه نداریش عذاب میکشی

بعضی هاشو میشه جلوش گرفت بعضی هاشو نه  بعضیش با تاریخ و ساعت دقیق  وقتی بدونی یه نفر چند ...

اصلا نمیشه تغییرش داد ! 🥴 مامان منم همین چندماه پیش باباش از دست داد .... نمیشه کاریش کرد . 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨

خواب دیدم از آسمون سقوط  کردم ینی پسرفت میکنم 

فرداش اخراج شدم 

خواب هام همشون واقعیه

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
منم مثل شما خوب درکت میکنم  یسری اتفاقاتو میشه تغییرداد  مرگ یک عزیز یا حتی اتفاقاتی که ...

من بعضی وقتا میشه تو خوابم میگه تاریخ ساعت روز و ببار گفتم الکیه به رئی خودم نیاوردم و همون تاریخ ساعت روز اون ااتفاق از وحشت نمی تونستم حرف بزنم

بعضی هاشو میشه جلوش گرفت بعضی هاشو نه  بعضیش با تاریخ و ساعت دقیق  وقتی بدونی یه نفر چند ...

وای از این دلشوره هاااا  من داشتم 

یادمه ی بار ی هفته همش دلشوره و استرس داشتم میدونستم یکی باید ی خبر بدی بهم بدع 

از کارام موندم دستم ب کاری نمی‌رفت کلا بیقرار بودم 

بعد ی هفته پدر یکی از همکارام فوت کرد بعد اون دلم آروم شد انگار فقط منتظر بودم خبرشو بشنوم ! تازه باهاش صمیمی نیستم

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
2706