2733
عنوان

وقتی اتفاقات آینده رو از قبل میبینم درد می کشم

| مشاهده متن کامل بحث + 3263 بازدید | 270 پست
من بعضی وقتا میشه تو خوابم میگه تاریخ ساعت روز و ببار گفتم الکیه به رئی خودم نیاوردم و همون تاریخ سا ...

انرژی چشم سومت فعال شده 

فعال کردی یا خودش خود به خود این طور شد؟

اوایل اذیتت میکنه بعد عادت میکنی 

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب ▪️از قبول درخواست های دوستی معذورم ندید لطفا🤍 قضاوت های بیجا رو نمیبخشم ، احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗ مشاور و نماینده فروش محصولات پوست و مو زیرنظر شرکت مهلران☘مشاوره کلی در حد اطلاعات و تجربه ، خوشحال میشم کمکی کنم و درآخر اگر شکوفه آرامش و انگیزه در دلتون آسمانی شد من رو از دعای خیرتون بی‌نصیب نذارید  [ تویی که تا اینجا خواندی،بدان می‌آید روزهایی خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش و انگیزشی پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄
من بعضی وقتا میشه تو خوابم میگه تاریخ ساعت روز و ببار گفتم الکیه به رئی خودم نیاوردم و همون تاریخ سا ...

تست چاکرا بدع 

چشم سومم فعاله 

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من گذشته نامزدمو میبینم رابطه جنسی با دوست دخترش و هی عذاب میکشمم هیییی عذاب میکشم حتی خوابشونو میبینم

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
یعنی،چطور نمی دونم چیه ؟

چاکرای ششم چشم سوم بین دو ابروت هست راه رو به سمت ناخوداگاهت باز میکنه قدرت پیش بینی رو بهت میده 

همون حس ۶ معروفی که شنیدید 

مرحله اولیش اینطوره با خوابهای صادقه شروع میشه کم کم حست بیشتر میشه البته به روحیاتت بستگی داره 

انرژی منفی کمترش میکنه 

اگه میخوای کمتر بشه اذیت نشی سعی کن درگیر کنی فکرتو بهش 

این یه موهبتیه که خدا بهت داده ، کمکت میکنه 

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب ▪️از قبول درخواست های دوستی معذورم ندید لطفا🤍 قضاوت های بیجا رو نمیبخشم ، احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗ مشاور و نماینده فروش محصولات پوست و مو زیرنظر شرکت مهلران☘مشاوره کلی در حد اطلاعات و تجربه ، خوشحال میشم کمکی کنم و درآخر اگر شکوفه آرامش و انگیزه در دلتون آسمانی شد من رو از دعای خیرتون بی‌نصیب نذارید  [ تویی که تا اینجا خواندی،بدان می‌آید روزهایی خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش و انگیزشی پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄
خب از خودش پرسیدید ببینید درسته یا نه ::؟

میدونم رابطه داشته و الانم پریودم هورمونام قاطی پاتیه دیشبم خواب رابطه جنسیشو دیدم

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
چاکرای ششم چشم سوم بین دو ابروت هست راه رو به سمت ناخوداگاهت باز میکنه قدرت پیش بینی رو بهت میده&nbs ...

بعضی وقتا خوبه جلو یه چیزو میگیرم 

گاهی وقتا نه مثلا اهنگ گذاشته بودم تمرین رقص یهو زدم زیر گریه ناراحت شدید از خودم نبود بابام زنگ زد گوشی نمی تونستم جواب بدم همه چیزو حس میکردم گفت تصادف کرده 

بعضی وقتا خوبه جلو یه چیزو میگیرم  گاهی وقتا نه مثلا اهنگ گذاشته بودم تمرین رقص یهو زدم زیر گر ...

اره دقیقا یسری چیزارو میشه تغییر داد ویژگی مثبتشه 

یسری چیزا هم سرنوشته ، هرکار کنی عوض نمیشن اخرش اتفاق میوفتن 

خدا میخواد زودتر اگاهت کنه که امادگی لازمو داشته باشی برای اون اتفاق

شوکه نشی

2706