2733
عنوان

میترسم ببرنم تیمارستان (: 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 31 پست
واقعا چیزی نیست که بخوام همینطوری نظر بدم  وضعیت سختیه و منم یه مدت طولانی ای زندگیم شبیه تو ب ...

💔🫂

دستِ مَن اَلکله دستت جوینت جای خالیتَم میشه هَر بیت پُر…🦄

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

قبل از طلوع آفتاب ۲۱ عدد مویز سرخ بخور اما هسته هارادربیار بعد از شش ماه اثرات کاملش و میگن نشون می‌دهد دل را خوش می کند ضد افسردگی هست قلب را قوی می کند غم و غصه را برطرف می کند ‌ضد کم خونی هست

قبل از طلوع آفتاب ۲۱ عدد مویز سرخ بخور اما هسته هارادربیار بعد از شش ماه اثرات کاملش و میگن نشون می‌ ...

ممنون عزیزم 

💔🫂

افکار منفی افراد منفی رو حذف کن ازرهرکس که موجب سلب آسایشت میشه دوری کن فقط خودت بساز ازخودش بخواه کمکت میکنه خدا خیلی خیلی بزرگ مهربون خدا رو در بغل بگیر دختر گلم تو خیلی با ارزشی 

بحث با نادان توهین به شعور خودمه🙏🏼
افکار منفی افراد منفی رو حذف کن ازرهرکس که موجب سلب آسایشت میشه دوری کن فقط خودت بساز ازخودش بخواه ک ...

خانوادم از اونا چجوری دور شم کجا برم 

چه جالب رو اعصاب یعنی تاثییر میذاره؟ 

بله ویدیوی آیت الله تبریزیان و دکتر کرد افشاری و گوش بدین درباره مویز سرخ حیرت زده میشین در گذشته مویز سرخ را به چشم غذای اصلی نگاه می کردن

مدیتیشنو کجا نگاه کنیم؟ من گغتم یوتیوب میبینم ی سری اومدن گفتن هر مدیتیشنیو انجام نده همه خوب نیستن& ...

مدیتیشنای چاکراه هارو انجام بده 

من انجام دادم واقعا تاثیر گرفتم مامانم بهتر رفتار کرد  خودم بهتر شدم 

مدیتیشنای چاکراه هارو انجام بده  من انجام دادم واقعا تاثیر گرفتم مامانم بهتر رفتار کرد  خ ...

خیلی دوست دارم شروع کنم 

تا چند مدت انجام دادی؟ از چاکرا اول شروع کردی یا همرو یکجا انجام دادی؟ 

2706