2733
عنوان

من ک مرده بودم چرا اومدی زنده ام کردی تا...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1794 بازدید | 82 پست
اره عزیز دلم💕

واااو چ بور و خوشگلی 

بابا اروپاییی

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
بمیرمممممم برات الهی بقران نخواستم حتی خوشحالیمم جلوت بروز بدم اما وقتی پرسیدی جواب دادم  خدا ...

خدا نکنه عزیز دلم خیلی ام حس خوبی گرفتم با حرفات 

انشاالله ک همیشه خوش باشین کنار هم لایق هم باشین 

صد درصد همینه 

من ب خدای خودم ایمان دارم ک 

نخواسته از چاله بیفتم تو چاه 

تموم این روزام میگذره 

مث اونی ک عزیزی از دست داده و کم کم عادت میکنه ب نبودش

برام دعاکینن ک بتونم برگردم ب حال عادی خودم 

و دلم اروم بگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا نکنه عزیز دلم خیلی ام حس خوبی گرفتم با حرفات  انشاالله ک همیشه خوش باشین کنار هم لایق هم ب ...

ایشالا ب حق فاطمه زهرا همیشه دلت شاد و لبت خندون ایمان دارم بهت میتونی تو😍😍😍

حسم میگه اینده خوبی داری و موفق میشی و از این حال زودتر میای بیرون😍😍😍😍😍😍

فدات قلبم چشات خوشگل میبینن😂😂😂😂😂💕

قلبی❤❤

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️

من تو اون تاپیک بهت گفتم که میره...

اگه بحث همدلی رو بذاریم کنار که واقعا چقدر برات ناراحتم، از اولم معلوم بود ول میکنه میره اون یه پسره مجرد حساب میشد و تو رو با یه بچه قبول نمیکرد. متاسفانه موقعیت ازدواج دخترها خیلی بدتر از پسرهاست. 

همه میگن به حرف مردم توجه نکن آره توجه نکن اما وقتی همون مردم با این عقاید تصمیم میگیرن چی؟

تو هم از اول زنده بودی و هنوزم هستی. به خودت بیا زیاد جدی نگیرش تو یه مادری قوی باش. سعی کن واقع بین باشی و به دنبال یه ازدواج معقول نه احساسی و فانتزی

من وقتی پیام میدم لبخند به لب دارم، پوستمم حسابی کلفته. اگه تمایل به بحث و گفتگو نداری کافیه یه استیکر گل برام ریپلای کنی