2733
عنوان

در ادامه تاپیک کاربر خوشاشتها..میخام داستان خودم و جاریم بگم.

| مشاهده متن کامل بحث + 428136 بازدید | 1372 پست

اغاااااا منم دوس دارم ببنمتون🥹🥹

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل فرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷

ی بار توی ی تاپیک بهم گفته بودین ک مشکل نازاییی دارین چقدر براتوت ناراحت شدم یکم دردو دل کردین باهان گفته بودین ک ارزوی بچه دارین خیلی براتون دعا کردم خیلی 

البته با ی کاربریه دیگه 💔خیلی ناراحت شدم براتون 

از تاریخ 15/2/1403 کاربری دست دو نفره 🙏🏻 دست منو و یکی از دوستای نی نی سایتیم ک فعلا تا ی مدت باهم شریکیم ❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم با سیستم اومدم من بلد نبودم دختر عموم ثبت کرد با ایمیل  اتفاقا ۸۸سال طلاقم بود میومد ...

یادش بخیر

منم سال ۸۹با سایت آ شنا شدم و با لپ تاپ می اومدم سایت

چقدر اون موقع جو سایت خوب بود 

یه کاربری با ایمیل داشتم که رمزش یادم رفته 

عزیزم تا اخرش خوندم 

خدارو شکر الان زندگیت خوبه همسرت اروم و عاقله

اصلا ناراحت نباش خیلی ها هستن که مادر نمیشن نه این که لیاقت نداشته باشن اصلا 

من فکر میکنم اینجور ادما بنده های خاص خدا هستن که هیچ وقت از خدا نا امید نمیشن.و کفر خدا رو به زبون‌نمیارن .و همیشه شکر میکنن 

به این فکر کن بچه دار میشدی با اون همسرت با یه بچه زندگیت به هم میخورد.یا بچه مشکل جسمی یا عقلی داشت 

خدا خیلی دوستت داره

سلام

ان شالله عاقبت بخیر بشی

خدا به هر کسی یه چیزی میده و یه چیزی پس میگیره

انشالله زندگیتون پراز خوشبختی باشه

داستان غمگین و قشنگی بود خیلی قشنگ

همه چیز رو برای خودت مهم نکن از بعضی چیزا فقد باید رد شد....!

اسی تاپیکت خیلی پربازدید شدفقط امیدوارم تاپیک منم بخونی

راستش اصلی‌ترین مشکل تو که بچه دارنشدنه منم دارم منتها مشکل ازجفتمونه شدید....فعلا دنبال درمانیم دوره دوم آی وی اف....خیلی دلم گرفته اینجام هوابشدت ابری وبارونیه 

حرفه مردم به کنار جای خالیه بچه خیلی آدمو اذیت میکنه مساله‌ای اول ازدواجمون که مشکلی نداشتیم به طرز احمقانه ای به حرف چندتاازنردیکانمون گوش کردیم وبچه نیاوردیم بعدش مشکل شوهرم شروع شد بعدشم من...

۱۲ساله ازازدواجمون میگذره دیگه نمیدونم درآینده چه اتفاقی برامون میفته ولی خوشحال شدم برات که خدا آرامشو بهت داده🥲🥲🥲🌻

خواهم که به خلوتکده ای ازهمه دور...من باشمو...من باشمو...من باشمو...من....

اسی ببین من ۱۸ سالم بود عروسی کردم 

هنوز ۸ ماه از عروسیم گذشته بود مادرشوهرم به شوهرم میگفت برات زن مبگبرم این حامله نمیشه

من همون سال حامله شدم حالا یه دختر سه سال نیمه دارم از دوسالگیش گیرداده حامله شو اگه نمیشی پسرمو زن میدم 

از بس عفریتس زنیکه بدجنس 

تو باز خوب بوده مادرشوهرت خوب بوده 

بقیه روهم بسپاربخدا 

ولشون کن کن 

اصن بیا خودم دخترت میشم مامان مهربونی میخوام مامان خودم مهربون نیست 

البته نوه دارم میشی خخخخ 

ایشالله خدا برات بهترین هارو بخواد 

دعا کن خدا به منم یه پسر بده دهن مادرشوهرم بسته بشه که هرچند دهن طویله که بسته نمیشه

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 
ولی اگر نداشت چطور دوتا پشت سر هم گیرش اومد تا اون زمان نه سال پیش دوتاش میدونسم الانم با اون روحیه ...

سلام عشقم قربون دل مهربون و صبورت برم 

خدا رو شکر همسرت تمام گذشته رو جبران کرده و الان خوشبختی ❤️❤️❤️

مواظب خودت و خوبیات باش مهربانو جانم

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 
راستی استارتر مدارکتو که گرفتی دانشگاه رفتی یانه؟

نه میگفت نرفتم بخاطر همیشه خواب الود بودنم کلاس زبان رفته 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
خدا کنه مورد دیدین ک از طریق اون پیجی ک گفتین بچه دار شده باشن؟

بله 2نفر با ناباروری چند ساله و آی وی اف حتی

توضیح اسم کاربریم:والا به خدا اون موقع که ثبت نام کردم خامه ای قبول نکرد منم دوتا م گذاشتم بعدن از کاربرا فهمیدم منفیه خودمم نمیدونستم خاممه ای شده😑😶
2706