2777
2789

منکه دیوونه شدم۱۲روزه بدون همسرمم وابنطوریم!

آرامم (همسرم)!میدونی رفتنت با من چیکار کرد؟انگار یکی هزاران بار قلبمو زیر پاش له کرد انگار یهو وارد یه چاه سیاه تاریک شدم انگار یکی منو تو یه سیاره دیگه تک و تنها ول کرده و رفته رفتنت برام یه گودال سیاه  ساخت که همیشه دارم بهش نگاه میکنم همه میگن:” احمق نباش اون دیگه نمیاد.”ولی من با خنده میگم:” اون خیلی دوسم داشت،میاد،میدونم که میاد.”و منه احمق قلب پودر شدمو تو دستم گرفتم و هنوزم منتظرم تو بیای.

با ناراحتی چیزی درست نمیشه هر مشکلی که پیش اومده یه فکری واسش بکن که روحیه ت رو درست کنی آدم مشکل داشته باشه روحیه ش هم خراب باشه دیگه ترکیب سمی میشه چون با حال خراب ، راه حلی هم  برای مشکل اگر وجود داشته باشه نمیشه دید

اینو منی میگم که هشتصد میلیون سرمایه کارمون رو سه روز پیش دزد زد ، داغونمون کرد خدا نشناس ولی با ناراحتی مشکل حل نمیشه باید راه حل پیدا کرد و بلند شد

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا عزیز؟

مشکلات دیگه خسته شدم میخوام انصراف بدم از زندگیم

چیکارکنم مادر۳تا بچم اینارو چکارکنمشون😭

مادر یه عدد دوقلو دختر.👭..آقایون سایت درخواست و نظر نذارن مچکرم
با ناراحتی چیزی درست نمیشه هر مشکلی که پیش اومده یه فکری واسش بکن که روحیه ت رو درست کنی آدم مشکل دا ...

وای ۸۰۰ میلیون😭

من تو عمرم این همه پول ندیدم

مادر یه عدد دوقلو دختر.👭..آقایون سایت درخواست و نظر نذارن مچکرم
من فک میکنم از ابروش ترسیده چون پسرگفته نیای میام کوچتونو بهم میریزم اینم مجبوریرفته

نمیدونم بنده خدا 

خدا به حق این روز کمکش کنه بیاد به منم خبر بده😔

بروهئ لٛرستان چشم و چراغ ایران🦋 اصالت مارا موزه ها فریاد می‌زند کوروش کبیر لُر بختیاری🤌