2777
2789

بچه هامیگن حاجتو نباید بگین

پس اسمتونو بگین به نیت حاجت رواییتون ایت الکرسی  بخونم وثوابشوهدیه کنم به امام رضای قلبم

واسه همه هم‌کلی زیارت عاشورا میخونم وثوابشو ازطرف هممون هدیه میکنم به بابارضا^^

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

خانمای عزیز این خواهرتونو از دعای خیرتون بی نصیب نکنید

توروقران خیلی دلتنگم غریبم تکو تنها تو یه شهر دیگه دور از خانوادم درخواست کار تو افق کوروش شهرخودم دادم دعا کنید برام جوربشه و با همسرم بیایم کرمانشاه برای همیشه کرمانشاه زندگی کنیم

اگه میدونستید در چ حالیم برام خون گریه میکردین

توروخدا منو از دعاتون دریغ نکنید

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

حاجت روا باشین ان شاء الله 

التماس دعا 

💚 «پروردگارا، من به هر خیری که به سویم بفرستی، نیازمندم.» قصص۲۴💚  🌱فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ( خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱️)   🌿 سوگند به روز وقتی نور می گیرد و به شب وقتی آرام می گیرد که من نه تو را رها کرده‌ام و نه با تو دشمنی کرده‌ام( سوره ی ضحی آيات 1 تا 3).🌿     معجزه اتفاق می افته، مثل یه نور...✨اَلْحَمُدُ لِلَّهِ کَمَا هُوَ اَهْلُه.🌼                                                  گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من❤️
خانمای عزیز این خواهرتونو از دعای خیرتون بی نصیب نکنید توروقران خیلی دلتنگم غریبم تکو تنها تو یه شه ...

سلام دوست قشنگم

به نیت حاجت رواییت ایت الکرسی ۱۴تاتوحید خوندم

ان شاء الله به حق بزرگی خدا مشکلت حل شه🎀

ملیحه

سلام قشنگم^^

به نیت حاجت رواییت ۱۴تا صلوات یک ایت ایت الکرسی خوندم

ان شاء الله به حق بزرگی خدا هرمشکلی که توزندگیت داری حل شه^^