2777
2789
عنوان

سلام مامان سوپ نوزاد رو چطوری میپزید به متم میگید لطفا🌸🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 69 پست

عزیزم شما طبق برنامه ای که پشت صفحه واکسیناسیون هست پیش برو 

از آب قلم و ماهیچه غافل نشو 

من هر هفته یه ماهیچه رو میذاشتم حسابی میپخت بعد میکس می‌کردم و برای هرروز جدا بسته بندی میکردم 

یه روز با برنج یا جو و سبزی و هویج میشد سوپ یه روز با سیب‌زمینی و هویج پخته میشد پوره 

با پوره گندم میشد حلیم کلی میتونی بازی کنی 

نور امید خبر از آمدن رنگین کمان می دهد.🌈
گوجه بعضیا حساسیت دارن  رب اصلا نذار  نمک هم یه کوچولو بذار ولی یادت باشه یه ذره آب هم ب ...

باشه عزیزم پس فعلا گوجه رو نمیذارم احتیاطا و رب رو،ممنونم

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

ممنونم عزیزم این دستور سوپ هست یا کته من تا حالا فقط حریره دادم شیرخشکی هم هست چنوعده در روز بهش بدم ...

ن دستور سوپ هست مثلا ی تیکه کوچیک‌مرغ ی قاشق غذا خوری برنج ی تیکه هویج ی تیکه سیب زمینی با یکم کره بنداز با آب خوب بپزه بعد میکسش کن مقدارش رو هم زیاد درست نکن سعی کن جوری باشه که نهایت برای دو روزش باشه از مقدار خیلی زیاد شروع کن  از روزی مثلا دوبار ب مقدار یکی دو قاشق غذا خوری شروع کن هر روز یواش یواش دفعاتش یا مقدارش رو بیشتر کن تا جایی که بچه خودش سیر بشه چون از قبل هم غذای کمکی رو شروع کردی زیاد نگران نباش  

مثلا یه تیکه مرغ بنداز یدونه سیب زمینی یه ذره برنج نصف هویج و نصف پیاز ، قشنگ بزار چندساعت بجوشه بپز ...

ممنونم قشنگم

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2803
من یه تیکه گوشت مقداری جوپرک و مقدار کم برنج هویج سبزی سیب‌زمینی همه اش مقدار کم، عدس، حالا اگر چند ...

قشنگم واقعا گوشتا میپزه حسابی؟گوشت چی میریزی و ستیز دیگت چه اندازه س؟بعد وقتی بهش میدی اب داره مث سوپ یا سفت تره مث کته

میتونی مرغ یا گوشت بپزی عصارشو اندازه دو سه وعده بزاری فریز که هر دفعه تازه درست کنی سوپ مونده بهش ن ...

ممنونم عزیزم از وقتی که گذاشتین و پیشنهادای خوبت

ممنونم عزیزم از وقتی که گذاشتین و پیشنهادای خوبت

فدات عزیزم 

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
عزیزم شما طبق برنامه ای که پشت صفحه واکسیناسیون هست پیش برو  از آب قلم و ماهیچه غافل نشو  ...

ممنونم عزیزم پس پایش همون میکس ماهیچه یا اب قلمه و هر روز میتونم بقیه موادشو تنوع بدم درسته؟

عزیزم اب قلم رو چه طوری تهیه کنم و اینگه تیکه ماهیچه ای که میذاشتین بپزه چند گرم بود یعنی برای هر وعده ش چقد باید گوشت بهش برسه مثلا برای 

ن دستور سوپ هست مثلا ی تیکه کوچیک‌مرغ ی قاشق غذا خوری برنج ی تیکه هویج ی تیکه سیب زمینی با یکم کره ب ...

باشه عزیزم خیلی ممنونم بابت توضیحت و بابت دلگرمیت مهربان

چه ایده خوبی ممنونم عزیزم ،دیگ چیا بریزم اگه وقت دارید ممنون میشم روش تهیشو بگید و بفرمایید برای چن ...

برنج و رشته و گوشت چرخ شده و هویج و جعفری رو تو یه قابلمه کوچیک بپز در حد دو وعده نهایت سه وعده سعی کن خیلی غذای مونده ندی عزیزم 

پوره سیب‌زمینی و کره 

و ... هم درست کن

اگه دوست داری بهم بگو برات آیت الکرسی بخونم 💗🤲
قشنگم واقعا گوشتا میپزه حسابی؟گوشت چی میریزی و ستیز دیگت چه اندازه س؟بعد وقتی بهش میدی اب داره مث سو ...

غلیظه آبکی نیست لعاب میندازه برنج، من گوشت جوجه داشته باشم میریزم نداشته باشم گوشت  قرمز ماهیچه تیکه های خیلی کوچیک میکنم میریزم، بعد اینکه یا میکس میکنم یا کلا گوشت شو بهش نمیدم چون دندون نداره 

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم
قشنگم واقعا گوشتا میپزه حسابی؟گوشت چی میریزی و ستیز دیگت چه اندازه س؟بعد وقتی بهش میدی اب داره مث سو ...

گوشت جوجه هم میگم چون خودم پرورش میدم منظورم مرغ بالغ نیست ک تخم میزارن هنوز بزرگ نشدن گوشتش نرمه،  با گوشت چرخ هم میشه خوب میپزه فقط بعد میکس کنید ک گوشتش هم بخوره، 

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم

اگر بخای غذای کودکتون حسابی مقوی بشه عصاره قلم گاو ب غذاش اضافه کنید، اینطوری ک از قصابی استخون بی گوشت گاو رو بگیرید بزارید تو دیگ چند ساعت بپزه و تو قالب یخ بزارید فریزر، هر دفه یه دونه بندازید تو غذاش بپزه با غذا 

ممنونم عزیزم این مقدار برای چن وعدشه عزیزم و اینکه حجم قابلمتون چه قدره نمیسوزه مرغت ابش تموم نمیشه ...

این واسه یروز تا دور روز بستگی به خوراک بچت داره تو یروز خورده میشه ولی دختر من کم خوراکه ...ابشم باید تند تند چک کنی چون زود ته میگیره من یکسره توش ابجوش میریزم چهار ساعت که بپزه نزم نزم میشه

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم 🥰🥰🥰تیکر هدف
و اینکه اینی که میپزید سوپه یا کته؟یعنی وقتی براش میارید اب داره یا میذارید ابش کشیدع بشت

سوپه فقط یکم غلیظ تر از سوپ خودمون

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم 🥰🥰🥰تیکر هدف
2801