2777
2789
عنوان

سلام مامان سوپ نوزاد رو چطوری میپزید به متم میگید لطفا🌸🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 69 پست
وای مرغ دیگه چیه که آبپز کنی بذاری فریزر هر روز تازه بذار بپزه دیگه

میپزه یعنی اخه میگم شاید نپزه من خودم عادت دارم حسابی برای خودمون میپزم دو سه ساعت مرغ خام به نظرم بو میده

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

من دخترم الان نه ماهشه یه قابلمه روحی کوچولو دارم امدازه نصف کف دست مرغ دو بند انگشت هویج هنونقدر سیب زمینی و گوجه میندازم اخراشم سر قاشق برنج ایراینی بزرگتر که بشه میتونی کم کم ادویه هم بزنی ولی خیلی کم انواع سبزیجات و گوشت میتونی بزنی که موی باشه

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم 🥰🥰🥰تیکر هدف

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

میپزه یعنی اخه میگم شاید نپزه من خودم عادت دارم حسابی برای خودمون میپزم دو سه ساعت مرغ خام به نظرم ب ...

نه دیگه با مواد که ترکیب میشه بو نمیده

سبزی معطر بگیر جعفری مثلا ریز خورد کن بریز تو سوپش بدی خوبی به غذا میده....اواخر پخت سوپ سبزی رو اضافه کن 

یه راه توی کیسه. همه مواد رو بریز توی کیسه نخی کوچیک سفید و بنداز داخل زودپز که غذای خودت رو میپزی ...

وتی خیلی ممنون عزیزم خیلی خوب بود من خیارشور رو به همین روش میپزم چه عالی گفتید،مهربان یعنی مثلا یکی دو قاشق برنج با یه قاشق گوشت چرخی با یه تیکه گوجه و یه تیکه سیب زمینی بندازم تو یه شیشه کوچیک یه کم اب بریزم روش و پرشو سفت کنم بزارم تو قابلمه اب جوش که اومد زیرشو کم کنم خودش دو سه ساعت بپزه درسته؟

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2803
نه دیگه با مواد که ترکیب میشه بو نمیده سبزی معطر بگیر جعفری مثلا ریز خورد کن بریز تو سوپش بدی خوبی ...

باشه عزیزم ممنونم

سوپ و کنه رو با هم شروع نکن  سوپو از خیلی وقت پیش باید می‌دادی  اما حالا هم دیر نشده&nbs ...

مهربان این روشی که کفتید بزای سوپه درسته که گوشت و همه چیو قاطی کنم تو شیشه بزارم؟بعد کره و روغن و اینا نمیخواد دیگه میهش خواهش کنم بگید چیا توسوپش بریزم دقیقا و چند روز بعد سوپ کتشو بزارم و اینکه فرق سوپ و کته تو نرم بودن سوپه درسته که میگید باید زودتر شروع میکردم؟

اره میدونم من کلا دیر غذاشو شروع کردم طفلی🥺

من دخترم الان نه ماهشه یه قابلمه روحی کوچولو دارم امدازه نصف کف دست مرغ دو بند انگشت هویج هنونقدر سی ...

ممنونم عزیزم این مقدار برای چن وعدشه عزیزم و اینکه حجم قابلمتون چه قدره نمیسوزه مرغت ابش تموم نمیشه به خاطر حجم کم قابلمه

من دخترم الان نه ماهشه یه قابلمه روحی کوچولو دارم امدازه نصف کف دست مرغ دو بند انگشت هویج هنونقدر سی ...

و اینکه اینی که میپزید سوپه یا کته؟یعنی وقتی براش میارید اب داره یا میذارید ابش کشیدع بشت

مقداری آب یک عدد نوزاد یک عدد پیاز و کمی گوجه همه رو می ذاری بجوشن

😂😂😂😂😂😂😂

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😂

هویج.سیب زمینی . برنج.گوشت مرغ یا ماهیچه یا عصارش.ی مقدار آب دوست داشتی کره هم بزن بذار خوب بپزه آخر ...

ممنونم عزیزم این دستور سوپ هست یا کته من تا حالا فقط حریره دادم شیرخشکی هم هست چنوعده در روز بهش بدم خوبه

مثلا یه تیکه مرغ بنداز یدونه سیب زمینی یه ذره برنج نصف هویج و نصف پیاز ، قشنگ بزار چندساعت بجوشه بپزه بعدم میکس کن یه ذره کره و نمک بزن بده بخوره 

حالا یه بار با مرغ درست کن یه بار با گوشت یه بار با چرخ کرده ماهیچه و...

من یه تیکه گوشت مقداری جوپرک و مقدار کم برنج هویج سبزی سیب‌زمینی همه اش مقدار کم، عدس، حالا اگر چند تا گزینه شم نداشتم نمیریزم، اینا رو میزارم تو دیگ و حدود نیم ساعت میپزه،. روزی یبار درست میکنم صبحونه روز بعدم میدم دیگه برا ناهارش یبار دیگه درست میکنم، گوشت ها رو تیکه های خیلی ریز میریزم 

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم

میتونی مرغ یا گوشت بپزی عصارشو اندازه دو سه وعده بزاری فریز که هر دفعه تازه درست کنی سوپ مونده بهش ندی

1 پرک. یکم برنج. هویج. عصاره گوشت یا مرغ 

2.بلغور گندم و عصاره گوشت

3 جو. بلغور گندم. یکم عدس یکم برنج. هویج. عصاره گوشت یا مرغ

4. جو. سیب زمینی. کدو. عصاره.. 

خلاصه زیاده 

سبزی هم بستگی داره بتونه بخوره یا نه 

من کره هم میریختم تو سوپا

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
2801