2777
2789
عنوان

بیایین ی موضوعی بگین بحرفیم

69 بازدید | 16 پست

حوصلم سررفته یه موضوعی بگین درمورد اون حرف بزنیم

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796

یه دوست داشتم از دوران مدرسه ! از این خجالتی ا بود 

از این سر ب زیرا و درس نخونا

ولی ساکت 

همه بچه ها بهش تیکه مینداختن تو کلاس من کنارش بودم نمیزاشتم زیاذ اذیتش کنن

پشتش بودم 

رفیق نداشت حتی سوال جوابارو بگیره من بهش میدادم 

همه بهم میگفتن این فلانه بساله ، 

این آدم درستی نیست ، 

امروز بعد از چند سال پیام داده باید دوستیمونو تموم کنیم 😐منو ببخش دوستت دارم 😐😐😐

فازش چیه خدایی🫤😑😑😑

چندسالته چی کارا میکنی؟

۱۷ دراز کشیدم خودت چی😅🤦‍♀️

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
یه دوست داشتم از دوران مدرسه ! از این خجالتی ا بود  از این سر ب زیرا و درس نخونا ولی ساکت&nbs ...

وا یعنی چی شاید دوستای جدید پیدا کرده 

چقدر بی لیاقته دسته توام مثل من نمک نداره

وا یعنی چی شاید دوستای جدید پیدا کرده  چقدر بی لیاقته دسته توام مثل من نمک نداره

نه بابا کسی با این رفیق نمیشه خانوادشم چه اونموقع چه الان اجازه بهش نمیدن با کسی دوست بشه …

یهو برق گرفتش انگار 😕

نه بابا کسی با این رفیق نمیشه خانوادشم چه اونموقع چه الان اجازه بهش نمیدن با کسی دوست بشه … یهو برق ...

شاید متاهل شده طرف مقابلش خوشش نمیاد رفیق داشته باشه

نه دیدمش چند روز پیش  لاغر افسرده مریض شده بود (داغون داغون )

وای الهی انشالله خداکمکش کنه بیچاره

اینو برات نوشتم زدم نوشت تاپیکت تعطیل شد کپی کردم حالا با اجازت اینجا میزنم

قولو لناس حسنا

ایه قرانه که با مردم درست صحبت کنین

وقتی کسی باهات بد حرف میزنه چرا عصبانی میشی ؟

چرا به خودت مسلط نیسی ؟

چرا کار بد اونو با بدی جواب میدی ؟

ولش کن

ولی در کل یه سری چیزا بد هسن و کاری به این سر یا اون سر دنیا ندارن و ناپسندن

الان من که بدتو نمیخوام و قصد توهین بهت ندارم

عزیزم دلبندم حیف سلامتیته میدونی درد معده چقدر ازار دهندس و من نمیتونم از کنار مریضیت راحت بگذرم اره من فضولم و اگه دم دستم بودی عمرا میذاشتم هر کاری دوست داری بکنی چون دوستت دارم و درد تو قلب منو فشار میده

هر چی تو دلت سنگینی میکنه و به زبونت میاد به من بگو تا راحت و سبک بشی نترس من ناراحت و دلخور نمیشم  سر من خالی کن

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
اینو برات نوشتم زدم نوشت تاپیکت تعطیل شد کپی کردم حالا با اجازت اینجا میزنم قولو لناس حسنا ایه ...

اصلا اینطور که بقیه فکر میکنن نیست بخدا من معتاد الکل و... نیستم تفریحی میخورم اونم بخاطر نامزدم که نره با رفیقاش یا عموهاش بخوره اخه عموهاش قرص مصرف میکنن میترسم به اینم بدن بخاطر همین مامانم گفت هروقت بهت گفت بگو بیا باهم بخوریم نزار با کسه دیگه ای بخوره 

نه مگه دیونه ای چیزی ام الکی بی احترامی کنم ممنون عزیزدلم خیلی مهربونی انشالله همیشه حال دلت خوب باشه و به هرچی میخوای برسی

اصلا اینطور که بقیه فکر میکنن نیست بخدا من معتاد الکل و... نیستم تفریحی میخورم اونم بخاطر نامزدم که ...

اینجا همه میچرخن و هر کسی یه برداشتی میکنه و دوباره دعوا راه میندازن

اگه خواسی و راحت بودی در خواست بده تا در حد عقل خودم بهت بگم

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم