2733

تا حدودی بلدم عکسشو بزار تفسیر کنم گلم ....وواینک برعکس عقرب ساعت بچرخون 

سلام دوستای خوبم .شما ک داری امضای بنده رو میخونی میشه ازت خواهش کنم‌😥برای خوشبختیم برام صلوات بفرستی انشالله ک صد برابرش ب زندگی خودتت برگرده ....خدایاااا تنها امیدم تویی میدونم ک نا امید از درگاهت برنمیگردم ب وقتش جوابو خواهی داد 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چند سالته عزیزم 

۳۲

سلام دوستای خوبم .شما ک داری امضای بنده رو میخونی میشه ازت خواهش کنم‌😥برای خوشبختیم برام صلوات بفرستی انشالله ک صد برابرش ب زندگی خودتت برگرده ....خدایاااا تنها امیدم تویی میدونم ک نا امید از درگاهت برنمیگردم ب وقتش جوابو خواهی داد 😊

اجی جونم من ته فنجان تون ی حلال کامل ماه میبینم ..حلال ماه اینک شما زیاد وقت شناس نیستن ب قولتون عمل نمیکنید بخاطر همین عدم وقت شناسیتون خیلی موقعیت های طلایی رو از دست میدین 

اجی جونم من ته فنجان تون ی حلال کامل ماه میبینم ..حلال ماه اینک شما زیاد وقت شناس نیستن ب قولتون عمل ...

درسته همین هست 

ولی اصل این فنجون احساسی بود 

در این مورد چیزی دیدین ؟

درسته همین هست  ولی اصل این فنجون احساسی بود  در این مورد چیزی دیدین ؟

اجی یخورده بد برگردونی شکل خاصی ایجاد نشده ..

2706