2733
ن اجی چیزی متوجه نشدم .زمان ندیدم ..الان یکم دیگ دقت کردم اجی ..ی دماغ براتون افتاده ..ینی شما خیلی ...

حسن میگه برمیگرده میگه آخرش باهم ازدواج میکنیم 

ولی نمی‌دونم چقدر درسته 

مسافرت ممکنه عاشورا بریم شهر اونا البته ۱۰۰ درصد نیست 

یعنی این موفقیت در مورد اونه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حسن میگه برمیگرده میگه آخرش باهم ازدواج میکنیم  ولی نمی‌دونم چقدر درسته  مسافرت ممکنه عا ...

ب حست ایمان داشته باش ..چون حست خیلی قویه ...انشالله خود اقا  برات جورش کنه همون محرم کنار هم باشین ..حتمالا اونو میگ 

سلام دوستای خوبم .شما ک داری امضای بنده رو میخونی میشه ازت خواهش کنم‌😥برای خوشبختیم برام صلوات بفرستی انشالله ک صد برابرش ب زندگی خودتت برگرده ....خدایاااا تنها امیدم تویی میدونم ک نا امید از درگاهت برنمیگردم ب وقتش جوابو خواهی داد 😊
ببخشید من خیلی سوال میکنم  احساسش چی نیوفتاده چیه ؟

خواهش میکنم .ن عزیزم من چیزی متوجه نشدم ..خیلی ماهر نیستم تا حدودی بلدم 

سلام دوستای خوبم .شما ک داری امضای بنده رو میخونی میشه ازت خواهش کنم‌😥برای خوشبختیم برام صلوات بفرستی انشالله ک صد برابرش ب زندگی خودتت برگرده ....خدایاااا تنها امیدم تویی میدونم ک نا امید از درگاهت برنمیگردم ب وقتش جوابو خواهی داد 😊
ب حست ایمان داشته باش ..چون حست خیلی قویه ...انشالله خود اقا  برات جورش کنه همون محرم کنار هم ب ...

راستش از اولش قبل اینکه پیشنهاد خاستگاری وازدواج‌وبده از همون روز اول بهش حس خاصی داشتم نمی‌دونستم چیه ولی گذشت تا پیشنهاد ازدواج وداد فهمیدم اون بوده ولی بازم الان اون وحس میگه برمیگرده ولی نمیدونم چطوری چون خیلی سفت و سخت روی حرفش وایستاده 

ولی شاید یه ومعجزه در راهه 

خواهش میکنم .ن عزیزم من چیزی متوجه نشدم ..خیلی ماهر نیستم تا حدودی بلدم 

همونم که گفتی چیزی بود که میخواستم بدونم خیلی ممنون 

ان شالله خیلی زود یه خاستگار خوب میاد وازدواج می‌کنی وخبرشو بهم میدی

راستش از اولش قبل اینکه پیشنهاد خاستگاری وازدواج‌وبده از همون روز اول بهش حس خاصی داشتم نمی‌دونستم چ ...

ببخشید اجی مقصر این کات شما هستین یا ایشون ؟؟

ی چیزی بگم دوستم با عشقش کات کرده بود کلی گریه و اینا ولی پسره قبول نکرده بود .بعد چن روز اومده بود خواستگاریش ..انشالله برای شمام مثل این بشه 

ببخشید اجی مقصر این کات شما هستین یا ایشون ؟؟ ی چیزی بگم دوستم با عشقش کات کرده بود کلی گریه و اینا ...

نه خواهش میکنم این چه حرفیه 

طرف کات کرد در نهایت احترام . نمیدونم شاید شرایط مقصر بودن دوری راه واحتمالا مخالفت خانوادش.

واقعا حسرتش موند به دلم طرف واقعا همونی بود که میخواستم .

هر معیاری که من برای همسر آیندم داشتم اون داشت 🥲

نه خواهش میکنم این چه حرفیه  طرف کات کرد در نهایت احترام . نمیدونم شاید شرایط مقصر بودن دوری ر ...

ای بابا .....ای کاش قبل وارد شدن تو رابطه این چیزا رو میسنجید بعد .....اخ بمیرم برا دلت اجی ..درکت میکنم منم یبار تجربه کردم ...انشالله خدا نمیزاره  ازت دور بشه بهت برمیگردونه ...

ای بابا .....ای کاش قبل وارد شدن تو رابطه این چیزا رو میسنجید بعد .....اخ بمیرم برا دلت اجی ..درکت م ...

رابطه ما دوستی نبود به شدت مخالف این جور روابط بود 

آره منم از همین ناراحت که چرا قبل اینکه به همه چیز فکر کنه اومد پیشنهاد داد. خدا نکنه عزیزم .خداییش جدا شدن از کسی که با قلب وعقلت انتخاب کردی خیلی خیلی سخته .بعد اون دیگه هیچ کس به چشمت نمیاد از اون طرف هم باید حرف وکنایه بقیه رو هم تحمل کنی که چرا ازدواج نمیکنی 

رابطه ما دوستی نبود به شدت مخالف این جور روابط بود  آره منم از همین ناراحت که چرا قبل اینکه به ...

اجی خودشه فکر همه چیرو کرده بوده خدا لعنت کنه خانوادشو اونا خرابش کردن ...توکل برخدا ..اجی من یبار واسه ازادی ی زندانی دعای مقاتل ابن سلیمانو خوندم صب ازادش کردن ..میگ ۱۰۰بار باید بخونی  ولی من ۳۰خوردی خوندم ازاد شد ..یبار امتحانش کن 

شما رو س شنبه شمع سفید یا قرمز روشن کنید ..بعد سوختن .ب اشک شمع توجه کن ..و یکم بعد بگیر رو اب ک تو ...

سلام خواهری من همین الان دارم شمع ومیسوزونم ولی هیچ اشکی نداره با اینکه آخرش هم هست ولی انگار داره به هوا می‌ره هیچی نیست 😐به نظرت چه معنی میده 

خب خواهری به نظرت تفسیرش چی میشه ؟

اجی زیر ظرفت ی رنگ تیره بزار اشک شمع ها مشخص بشه ..ببخشید فقط نقطه نقطه میبینم 

2706