2733
عنوان

هدف خلقت ما چیه یکی به من بگه😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1594 بازدید | 145 پست
[QUOTE=339559781]تازه ما توی عالم ذرات  امضا دادیم روز قیامت نمی تونیم غر بزنیم چون خودمون خواس ...

زندگی ارزشش رو داشته که اون موقع قبول کردیم

مگه‌اینکه نوزاد بودیم با مغز فسقلیمون امضا دادیم🤣🤣

من اصلا اعتراض دارم بنظرم امضای من رو جعل کردن

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دینی: هدف از آفرینش ما تقرب و قرب نزدیکی ب خداوند است 🌝

تقرب و تهجد و نیازمند دو مفهموم مذکور شدن توسط مخلوقات امری در عمل انجام شده از طرف خالقی حکیم امری ناعادلانه و بس فریبکارانه است

من از خودم شاکیم حاجی بم خوش نمیگذره هرجا میرم حاجی ی جوری شده رو فرم باشم یه روز همه ازم میپرسن خوشحالی برا چی هی زندگی کردنو یادم میره حتی یادم میره که یادم میره شده سی و پنج سالم دیگه و هنوز پیش خودم کارم گیره

به نظرم ما برای رسیدن به دنیای بعدی باید میومدیم به این دنیا، مثلا ما برای رسیدن به جوانی باید اول نوحوانی رو پشت سر بذاریم، این دنیا هم لازمه ی دنیای بعدیه، شاید اشتباه باشه نظرم

خریت خودتو ننداز گردن خدا   □■   رضا مارمولک 
همین مسیرو ۵ ۶ سال پیشرفتم همین سوالها افکار الان تو ارامشم چند ساله  میدانم که نمیدانم ندانم ...

وای من دارم دیوونع میشم همش فکر میکنم

هیچکس نمیتونه قانعم کنه هرچی بگن بازم جواب دارم😐

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
زندگی ارزشش رو داشته که اون موقع قبول کردیم مگه‌اینکه نوزاد بودیم با مغز فسقلیمون امضا دادیم ...

تو جعل کردن امضامونم شانس نیاوردیم یه پولی زمینی چیزی بهمون برسه فقط بدبختی😂

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
خدا خودش مارو بوجود اورده که نزدیکمون کنه به خودش؟اخه این چه منطقیه من نمیخوام اصلا وجود داشته باشم ...

خودکشی هم که پایان نیس

میری اون دنیا باید جواب پس بدی

هیچوقت هم تموم نمیشه

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
خدا دلش سرگرمی میخاست🤏

دقیقا منم چنین فکر میکنم

من از خودم شاکیم حاجی بم خوش نمیگذره هرجا میرم حاجی ی جوری شده رو فرم باشم یه روز همه ازم میپرسن خوشحالی برا چی هی زندگی کردنو یادم میره حتی یادم میره که یادم میره شده سی و پنج سالم دیگه و هنوز پیش خودم کارم گیره
اصلا این حرفو نزن اصلا شک نکن که خودت انتخاب کردی! خودمم قبلا نسبت به این قضیه گارد داشتم اما الان ...

یعنی یکی که سر راهیه 

اون طفلیکه به دست نامادری شکنجه و کشته شد 

اونکه زیر دست پدر معتاد و متجاوز بزرگ سد

خودشون انتخاب کردن

بچه های پرنس چارلز و نوه هاشم خودشون انتخاب کردن ؟

چه حرفیه کدوم منطق میپذیره اخه 

اینها گفته میشه تا نپرسید چرا 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
[QUOTE=339559781]تازه ما توی عالم ذرات  امضا دادیم روز قیامت نمی تونیم غر بزنیم چون خودمون خواس ...

اقا دکمه گوه خوردم کجاست؟

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
2706