2733
عنوان

هدف خلقت ما چیه یکی به من بگه😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1594 بازدید | 145 پست
خدا خودش مارو بوجود اورده که نزدیکمون کنه به خودش؟اخه این چه منطقیه من نمیخوام اصلا وجود داشته باشم ...

😀😃😂😂😂😂😂😂

از تلخ‌ترین جملات تاریخ ادبیات شاید عبارتِ کتاب :«انّی راحلة» السباعی باشه جایی که دختری عاشق رو به زور به عقدِ مرد دیگه‌ای در میارن  وقتی حلقه رو  به دستش میندازن... میگه هرگز گمان نمی‌کردم که آدمیزاد   :ممکن است از انگشتانش هم به دار آویخته شود

والا 🤣

به مامانمم  میگم چرا من دنیا آوردی 

میگه عقلمون اون موقع نمی‌رسید 

من واقعا دلم نمی‌خواست دنیا بیام

واقعا زندگی سخته 

سر همین فک نکنم بچه دار بشم هیچ وقت 

یکی بیارم اونم سختی بکشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گاهی میگم شاید  قبل به دنیا اومدن انتخاب کردیم 

چون خیلییی زیاد دیدم بدون تلاش به همه چی رسیدن . جلو چشام هستن بدون ذره ای تلاش ..

خیلیا هم دیدم کلیییی تلاش کردن شب و روز اما هیچی ان هیچی 

واقعا موندم 

راهنمایی میخواهید.‌کمک میخواهید . وقتی هم از ته دلم راه  درست رو بهتون میگم . برمیگردید جبهه میگیرید ‌.  شاید بگید هرروز درون جامعه و اجتماع و مردمید .‌ولی اون چیزایی که من دیدم  و میدونم  شماها نمیدونید .  راه درست رو میگم عمل کنید.  
تازه ما توی عالم ذرات  امضا دادیم روز قیامت نمی تونیم غر بزنیم چون خودمون خواستیم ب دنیا بیایم ...

اینو کی گفته؟ شما یادته؟

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
خداوند میخواهد عمل هر یک از انسان ها را بسنجد و بندگان صالح خود را به بهشت جاودان وعده دهد🌚

آری آری 🌝

°•یا عِمادَ مَن لَا عِمادَ لَهُ°•                                                ای تِکیه گاهِ آنکه تِکیه گاه ندارد!✨                      فرنازهسـدم💛
گاهی میگم شاید  قبل به دنیا اومدن انتخاب کردیم  چون خیلییی زیاد دیدم بدون تلاش به همه ...

دقیقا نمی‌دونم شانس قسمت چیه 

دقیقا اینکه کجا دنیا بیای

کدوم کشور 

تو چه خانواده ای خیلی مهمه

خودت باید بگردی و جواب سوالات رو پیدا کنی 

منتظر نباش کسی جواب هارو آماده در اختیارت بزاره 

چون هر چقدر هم بهت بگن بی فایدست تا وقتی که خودت درکش کنی . 

این سوال ها شروع سفر خود شناسی و خدا شناسیه و کاملا شخصیه. 

شروع کن مطالعه کن سوال کن بگرد پیدا میکنی  

همین مسیرو ۵ ۶ سال پیشرفتم همین سوالها افکار الان تو ارامشم چند ساله 

میدانم که نمیدانم

ندانم گرام حداقل فعلا تا روزی عالمی پیری مرشدی مریدی دانایی بتونه شاید قانعم کنه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

[QUOTE=339559781]تازه ما توی عالم ذرات  امضا دادیم روز قیامت نمی تونیم غر بزنیم چون خودمون خواستیم ب دنیا بیایم ...[/QUOTE

کاش دستم میشکست امضا نمیکردم

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه روز خوب میاد،ولی ما عادت کردیم به شب...
باشد که به وعده حق شادمان شوید😂

باشد که حوریان بهشت برایمان سف کشند😂😔

°•یا عِمادَ مَن لَا عِمادَ لَهُ°•                                                ای تِکیه گاهِ آنکه تِکیه گاه ندارد!✨                      فرنازهسـدم💛

اصلا این حرفو نزن

اصلا شک نکن که خودت انتخاب کردی!

خودمم قبلا نسبت به این قضیه گارد داشتم اما الان دیگه نه 

بنظرت اگه قرار بود شرایط اون دنیا مارو بسازه .. ما اون نیا باید جواب چیو بدیم؟وقتی شرایطمون یکی نیس؟ 

اصلا قبول میکردیم بیایم؟خود خدا که این جهان بی نقصو ساخته عقلانیه این کارو کنه؟

پس مطمئن باش ازین خبرا نیست و به شرایط ربطی نداره

ما میدونستیم زندگیمون چطوره ما میدونستیم قراره وارد این خانواده بشیم

ما تو دوران جنینی زندگی کردیم اما آیا خاطرات دوران جنینی رو یادمونه؟معلومه نه 

حالا چون یادمون نیست یعنی تو دوران جنینی زندگی نکردیم؟

2706