2733
بنده خدا راست میگه دیگه!به ماچه زندگی بقیه؟تبادل نظر یعنی بلانسبت سرمون تو ماتحت بقیه باشه؟ نه عزیز ...

من همینو میگم

اگه چیزی به ما ربطی نداره ، از عنوان تاپیک مشخصه دیگه

بعدشم اسی دوست داره بپرسه ، باید از کسی اجازه بگیره ؟

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
کی فکرشو میکرد  پارسا اونجوری باشه؟؟؟؟؟؟؟ ولیییی بود☺

پارسا پیروزفر؟

اونکه شایعه بود

ما را از سادگی ترسانده اند.هیچ کس نگفت سادگی هم خوب است ....هیچ کس نگفت ساده که باشی ساده میخندی،ساده شاد میشوی،ساده ذوق میکنی،ساده می بخشی و ساده تر دل می بندی .....همدیگر رایافتن هنرنیست،هنر این است که همدیگر را گم نکنیم....آدمهای ساده بی هیچ دلیلی دوست داشتنی هستند ....سادگی شیک ترین ژست دنیاست....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

در مورد سلبریتیا هزاران نفر میان نظر میدن ولی وقتی میگم مشکلی دارم و راهنمایی کنید فقط دو یا سه نفر ...

خب دیگه نمیشه که بقیه رو مجبور کرد که بیان صحبت کنند در مورد مسایل ما منم خیلی شده تایپیک زدم کسی جواب نداده ولی درکل یکم اعصابم خورد میشه وقتی یه نفر سریع میاد میگه به ما چه خود بازیگرا کل زندگی و درامدشون از ما هست 

من همینو میگم اگه چیزی به ما ربطی نداره ، از عنوان تاپیک مشخصه دیگه بعدشم اسی دوست داره بپرسه ، ...

عجیبه آدمایی که چیزی بهشون مربوط نیست بدو میان توی تاپیک بعدم میگن به من و تو چه ... 

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲
نه بابا مثلا اونروز که شیما اومده بود دبی و شوهرش داشت کاراشو ردیف می‌کرد میگفت جدا شدند هنوز رو نکر ...

آها این اواخر رو ندیدم ولی یه بازه ای شیما به فردین پول می داد براش حاشیه درست کنه، اینم احتمالا همونه

مگه چیکار کرده؟؟

همزمان با چند نفر بوده🤣

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
خب دیگه نمیشه که بقیه رو مجبور کرد که بیان صحبت کنند در مورد مسایل ما منم خیلی شده تایپیک زدم کسی جو ...

منم از همین حرصم گرفت ک من مشکلی دارم ولی کسی راهنمایی نمیکنه 

یا خدا به چهره معصومش نمیاد

کراش یه ملت رفت رو هوا

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
آها این اواخر رو ندیدم ولی یه بازه ای شیما به فردین پول می داد براش حاشیه درست کنه، اینم احتمالا همو ...

اره منم همین برداشتو داشتم ...ولی در کل باعث شد بهش اعتماد نداشته باشم ...نشون میده بدلایل خاص میتونه دروغ زیاد بگه 

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲
2706