2733
عنوان

پیش دوست شوهرم ابروریزی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 6698 بازدید | 179 پست
معتاد خیلی سخته از خدا میخام کمکت کنه عزیزم سعی کن باهاش درگیرنشی

دست ب زن نداره.ولی امان از زبونش .با زبونش خیلی میسوزونه . جای کتک از یاد میره ولی نیش زبون هیچ وقت فراموش نمیشه

خدا را قسم میدم به آبروی زینب مشکلم را حل کنه تا با دخترم به خوشبختی برسیم ..لطفا واسه حفظ آبروم و سلامتی دخترم دعا کنید محتاج دعام ..خدایا خودت هم قاضی هم شاهدم باش ..تو که از همه چی خبر داری .نزار با تهمت هاش دل من و دخترم خون بشه.به حضرت رقیه قسمت میدم کمکمون کن..
تو فرهنگ خانوادگی شما حجاب مهم نیس؟اگه اره ک پس شرایط من برات قابل درک نیست عزیزم

مهم هست حجاب ولی ندیدیم کسی مشروب بخوره بگه برو چادر سر کن

کسی که مشروب میخوره گناهه سنگینی میکنه بعد بیاد بگه چادر سرکن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مارو گرفتی ؟

ای خاهر کاش بدونم زندگیت چطوره که زندگی من برات قابل درک نیست

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
مهم هست حجاب ولی ندیدیم کسی مشروب بخوره بگه برو چادر سر کن کسی که مشروب میخوره گناهه سنگینی میکنه ب ...

به مشروب ربطی نداره.شوهرمنم اینجوره 

خدا را قسم میدم به آبروی زینب مشکلم را حل کنه تا با دخترم به خوشبختی برسیم ..لطفا واسه حفظ آبروم و سلامتی دخترم دعا کنید محتاج دعام ..خدایا خودت هم قاضی هم شاهدم باش ..تو که از همه چی خبر داری .نزار با تهمت هاش دل من و دخترم خون بشه.به حضرت رقیه قسمت میدم کمکمون کن..
مهم هست حجاب ولی ندیدیم کسی مشروب بخوره بگه برو چادر سر کن کسی که مشروب میخوره گناهه سنگینی میکنه ب ...

بخاطر گناهش نمیگه بخاطر اینکه بند ازدستش درنره میگه نمیخاد افساراز دستش بره میترسه زنشم مث زنای خراب دیگه بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دست ب زن نداره.ولی امان از زبونش .با زبونش خیلی میسوزونه . جای کتک از یاد میره ولی نیش زبون هیچ وقت ...

ول کن ب حرفاش اهمیت نده چون دست خودش نیست بیماره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به مشروب ربطی نداره.شوهرمنم اینجوره 

ربط داره 

خیلی حدیث هست راجع به منع خوردن مشروب و بزرگ بودن گناهش 

که مشروب غیرت و حیا رو از بین میبره

کسی که مشروب میخوره تا چهل روز نمازش قبول نیست

اگه کسی بدونه طرفش مشروب میخوره و دخترشو بهش بده مثل این میمونه که واسطه زنا شده

کسی که مشروب میخوره به خیلی چیزا اعتقادی نداره و واسش مهم نیست 

شما همسرت بهت میگه چادر سرت کن؟

ربط داره  خیلی حدیث هست راجع به منع خوردن مشروب و بزرگ بودن گناهش  که مشروب غیرت و حیا ر ...

اولا میگفت ولی الان مانتو بلند میگه بپوشم..ولی جلو نامحرم باید مانتو بپوشم..هرچند اصلا با نامحرم هم رفت وامد نداریم..این از نوجوونی مشروب میخورد ما نمیدونستیم تازه نمازم میخونه

ربط داره  خیلی حدیث هست راجع به منع خوردن مشروب و بزرگ بودن گناهش  که مشروب غیرت و حیا ر ...

از نظر اسلام بله ربط داره .ولی از نظر اینا نه

اینم بعد ترک شروع کرده به خوردن.اون موقع ک میکشید طرف مشروب نمیرفت

2706