2733

بچه سوم رو میخواد .الانم فیلم گرگ و میش داره میده میگه این یاسمن چقدر شبیه توعه. منظورش قیافش نبود.میگه یکساله وقت منو گرفتی هی دارم بهت میگم گوش نمیدی.خب من نمیخوام بچه سوم داشته باشم مگه زوره.نمیتونم بهش میگم خودخواهی میگه نه تو خودخواهی. وضع مالیمون  هم معمولیه همش میگه خدا روزی میده میرسونه‌ نیاری برو خو نه بابات.امروزم میگفت میرم یه بچه ۴ ماهه از پرورشگاه میارم .گفتم برو بیار بیینم میتونی .گفت برم بپرسم شرایطش چیه.

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 

چرا دیگه‌بچه نمیخوای؟ اون‌دوتا چند سالشونه؟

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقدر این مرد خودخواه 

چه جوری باهاش زندگی می‌کنی حال آدم به هم می‌خوره

تویی تنها ساکن قلب این دختر🥺🤍تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی🫀✨ و تو تموم خواسته من از این دنیایی عشق بی تکرارم:)💗💍پایبندم تا پای جان به تمامت♡M♡
2706