2777
2789
عنوان

کاربر شناسی😎✨بریزید داخلل

| مشاهده متن کامل بحث + 9806 بازدید | 1192 پست
اولن من با شما دعوا نمیتونم  دومن شما چرا خودت و با همه مقایسه میکنی؟؟؟

بگو بوخوداااا:)

وییی من فرق موتونم برات ؟🥲🥹

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه کسی که دوسش دارمممم منو نمیخواد پس منم کسی که دوسم داره رو نمیخوام هممون باید با هم زجر بکشیم اینجوری نمیشه

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

من مگه جا شما را تنگ کردم🤣🤣😍

😒😒😒😒

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
راحت باش

اگ هنوز پیگیر توام شرررررمنده....

ما ک نفهمیدیم دلت با ما چند چنده ،🤣🤣🤣 دانلودش کن با صدای مهریار خیلی قشنگه

https://daigo.ir/secret/2452132653    هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
2802
مدرک😏 میگی یا نع ؟😂🔪🔪🔪

خیلیییی نامرد و بیشعور تشریف داری😐😂😂😂😂

نمیگمم🫠💔

میگما اینارو ولش من تورو چی صدا بزنم؟چند سالته ؟

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه کسی که دوسش دارمممم منو نمیخواد پس منم کسی که دوسم داره رو نمیخوام هممون باید با هم زجر بکشیم اینجوری نمیشه
بگو بوخوداااا:) وییی من فرق موتونم برات ؟🥲🥹

بوخودا راس میگمم)) 

یکی باید بزنم تو دهنت نفهمی از کجا خوردی ، اون موقه میفهمی فرق داری یا نه👩🏻‍🦯

باید برات متاسف بشم ک هنوز نفهمیدی👈🏻👉🏻

‹ من میتونم باصدتا آدمی که بهت نگاه میکنن بجنگم، امازورم به اون کسی که تونگاش میکنی نمیرسه.. ›
نه سیگار نمیکشم اونو همینطوری پرسیدم 😂

نه تو رو خدا برو بکش برو برو برو حیف اونهمه زحمتی که به پای توعه میمون کشیدم عمرم دود شد رفت هوا اونهمه که تو رو تربیت کردم خر و تربیت میکردم الان آدم شده بود داشت برام آواز میخوندم🤣😒

https://abzarek.ir/service-p/msg/1955001
2801