2733
عنوان

دارم دخترم ازپوشک میگیرم بیاین کمک لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 57 پست
وا سه بار الانم زوده نتیجه نمیگیری نزدیک سه سال انچتم بده بچه رو اذیت نکن

نزدیک سه سال خیلی دیره.الان یادبگیره بهتره بنظرم تا سه سال

فندوق مامان اومدبغلم.الهی هرکی ارزوشو داره به زودی بغل بگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باید خودت  ببریش حالا یه ساعت یه بار یا نیم ساعتی یه بار ببرش  یاد آوریش کن  تشویقش ...

الان نزدیک یماه باز میزارم فقط بیرون و مهمونی پوشک میبندم.انتظاردارم جیش داشت بگه ولی نمیگه 

آمادگیشو نداره خب.اصلا نباید بچه رو اجبار ب دستشویی رفتن کنی.هر بچه ای فرق داره ممکنه تا ۳.سال و نیم ...

روزای قبل خوب بود میبردم میکرد مشکل من اینه خودش نمیگه جیش داره

نه بهترین موقع ۱۶ ماهگی تا ۲۴ ماهگیه

اتفاقابهترین زمان ۲سالگی تادوسال ونیمگیه .من نمیگم تربیت کودک وروانشناس کودک میگه 

ازخودتون الکی درنیارین .مادرای قدیم ۱سال ونیمگی بچه روبازوروکتک ازپوشک میگرفتن .واسه همینه بچه هااکثرشون عصبین 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
ببین این تجربه خودمه قشنگ بخون.... من از روز زایمانم اصلاااا به حرف مردم توجه نکردم...آی اینجوری کن ...

ن عزیزم به حرف بقیه اهمیت نمیدم من.میدونی من ببرمش میکنه ولی خب خودش نمیگه جیش داره و این مشکلمه

نه بهترین موقع ۱۶ ماهگی تا ۲۴ ماهگیه

هیچ قانون خاصی تو سن از پوشک گرفتن نیست.الکی تز ندید

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
آخه موقع خوبیه یه مدت ببین چند ساعت به چند ساعت دستشویی می‌کنه مثلا چهار ساعت به چهار ساعت یکم زود ت ...

هر یرب میبرمش دشویی یذره هم شده میکنه.شلوارشو که کثیف میکنه عصابموخورد میکنه میگم بگو جیش دارم چرا نمیگی اخه

اتفاقابهترین زمان ۲سالگی تادوسال ونیمگیه .من نمیگم تربیت کودک وروانشناس کودک میگه  ازخودتون ال ...

اونا ب اسم میگرفتن از بچه.وگرنه خونشون بو شاش،و عن میداده😂

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
هیچ قانون خاصی تو سن از پوشک گرفتن نیست.الکی تز ندید

اما بهترین موقع اونموقع هست الان یکی از آبجیای دوستام چهارسالشه بهش یاد ندادن تو خونه میشاسه تو خونه همسایه ماهم شاشیدن بود

2706