2733
عنوان

دارم دخترم ازپوشک میگیرم بیاین کمک لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 57 پست
چنان گفتی دستشوییشو نمیگه خسته م کرده ک گفتم ۴ سالشه از بچه ک دوسالش،نشده چه انتظاری داری؟؟ من پسر ...

امادگیشو داره که اقدام کردم عزیز.بالا گفتم

فندوق مامان اومدبغلم.الهی هرکی ارزوشو داره به زودی بغل بگیره
بزن تو اینترنت بخون من خودم الان خودمو و میدونستم

توی اینترنت که چرت وپرت مینویسن .من حرف چندتاروانشناس ومتخصص اطفال روبیشترقبول دارم 

دکترپسرم میگفت بچه ازدوسالگی تازه یکم میخواددرک کنه .پس نبایدانتظارداشت توانایی ازپوشک گرفتن روداشته باشه 

بچه ی خودش رواز۲ونیم سالگی بهش یادداده بودکه بره دستشویی 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اما بهترین موقع اونموقع هست الان یکی از آبجیای دوستام چهارسالشه بهش یاد ندادن تو خونه میشاسه تو خونه ...

خب اگه باهاش کار کردن و نمیگه.مشکل داره باید ببرن دکتر اعصاب.بی اختیاری داره شاید

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
هر یرب میبرمش دشویی یذره هم شده میکنه.شلوارشو که کثیف میکنه عصابموخورد میکنه میگم بگو جیش دارم چرا ن ...

من قصری خریدم براش، گذاشتم جلوی در دستشویی، شبیهه گاوه و خیلی خوشگله، اونو دوست داره که میره دستشویی

اونا ب اسم میگرفتن از بچه.وگرنه خونشون بو شاش،و عن میداده😂

دقیقا 😂

من بچمودوسال ونیمگی ازپوشک گرفتم .۳،۴روزه یادگرفت .اصلاهم توی شلوارش کارخرابی نکرد

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
هر یرب میبرمش دشویی یذره هم شده میکنه.شلوارشو که کثیف میکنه عصابموخورد میکنه میگم بگو جیش دارم چرا ن ...

یاد میگیره الان آبجی دوستم که آبجیش چهار سالشه تو خونه دستشویی می‌کنه چون تو سه و نیم سالگی 

دقیقا 😂 من بچمودوسال ونیمگی ازپوشک گرفتم .۳،۴روزه یادگرفت .اصلاهم توی شلوارش کارخرابی نکرد

منم نظرم برای کار کردن.بعد ۲ و ۵ سالگیه بچمه.دقیقا سال دیگه این موقع انشاالله

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
من قصری خریدم براش، گذاشتم جلوی در دستشویی، شبیهه گاوه و خیلی خوشگله، اونو دوست داره که میره دستشویی

دختر منم داره ی مدل دیگس.ولی بعنوان اسباب بازی میدونه

فندوق مامان اومدبغلم.الهی هرکی ارزوشو داره به زودی بغل بگیره
منم نظرم برای کار کردن.بعد ۲ و ۵ سالگیه بچمه.دقیقا سال دیگه این موقع انشاالله

انشاءالله یه جوربرنامه ریزی کن که قبل ازرفتن به پیش دبستانی خودش یادبگیره تنهابره 

توی اینترنت که چرت وپرت مینویسن .من حرف چندتاروانشناس ومتخصص اطفال روبیشترقبول دارم  دکترپسرم ...

البته بستگی به هوش بچه داره ها مثلا الان آبجی دوستم با چهار سال یاد نمیگیره