2733
عنوان

خاطرات خرابکاریای یواشکی + جایزه

| مشاهده متن کامل بحث + 30403 بازدید | 413 پست

محصولاتشون بدرد نمیخوره من استفاده کردم اولین بارم شد اخرین بار 

ویران شده را حوصله ی منت معمار نباشد.. ویرانه ی ما بگذارید که ویرانه بماند..🖤(بعضی از تاپیکا مال خواهرمه من بجاش پرسیدم) 
اره بنده خدا دوستشون خیلی از جانب پدر و خانواده آسیب دیده بعد اینا همش از ضعف خانواده برای تیکه و مت ...

آره واقعا خیلی تعجب کردم جواب منم نمیده ببینم دوستش چی شده 

خدایا یا منو لاغر کن یا دوستامو چاق کن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای چهره دیدنی بود دختر    

آره زعفرونا گرونن 😅

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
وای😂😂 من خیلی زعفران به فنا دادم😂امشب با ترس و لرز یکم کوبیدم دم کردم😁

منم دیگه ظرف زعفرون خریدم که شفاف باشه ...اشتباهم این بود تو جای تیره ریخته بودم👌

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
همونطور که تو امضام نوشتم ریپلای های فاقد اهمیت باز نمیکنم فقط برام اعلان میاد و زحمت پاک کردنش میفت ...

بحث نکنید ولطفا تاپیک رو ترک کنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.
جدی؟کی؟ قضیه جالب شد😁اون از دوستش که یک کاربر گفت به دوستاشم رحم نمیکنه و متلک میگه اینم دومی.چرا ا ...

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.

خب قفل کنید نی نی یار جان 

آنقدر گزافه گویی نکنند

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

من هر موقع از مدرسه میومدم میرفتم سبزی های خوردنی باغچه را کمی کوتاه میکردم میدادم مرغامون بخورن ...بابام روی باغچه اش حساس بود ...و من یواشکی انجام میدادم😀

یه روز مدرسه بودم و تو خونه بابام به داداشم گفته بود که تو اینا رو کندی؟ گفته نه نه مهشید میکنه ...بابام گفته بود نه اون دختر خوبیه ...باورش نشده بود ...خلاصه که من بی خبر از این بحث اومدم از مدرسه خونه...یهو داداشم گفت که مهشیییید برو مرغا گشنه هستند سبزی ها را بچین بده بخورن! با لحن تحکمی گفت که حتما برم انجامش بدم ...منم گفتم بااااشه .من هر روز همین کار رومیکنم 😂

هیچی دیگه لو رفتم😂😂😂

از اولشم داداشم خیلی زبل خان بود تو اعتراف گرفتن 😁

من هر موقع از مدرسه میومدم میرفتم سبزی های خوردنی باغچه را کمی کوتاه میکردم میدادم مرغامون بخورن ... ...

میخواست گردن خودش نیفته 😄

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
میخواست گردن خودش نیفته 😄

آره 

ولی خدایی بی تقصیر بود ...

من جوجوها را دوست داشتم از سبزی ها بابام مایه گذاشتم 😅

آره  ولی خدایی بی تقصیر بود ... من جوجوها را دوست داشتم از سبزی ها بابام مایه گذاشتم 😅

توام مثل من جوجه بازی ها حالا به هر شکلش چ با نوشابه چ زنده‌ اش برای بازی و سرگرمی 😅😄

2706