2733
عنوان

امروز بازم غرورم شکست

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ما هم صاحبخونمون از منو شوهرم کوچیکتره...خودش یه شهر دیگه س...ولی زنگ میزنه هی تذکر میده...اجاره رو ...

من بچم کوچیکه و شلوغ میکنه.

هروقت صاحبخونه رو که طبقه پایین ما میشینه میبینم نصف گوشت تنم آب میشه از خجالت.حس میکنم هرلحظه میخواد تذکر بده ولی نمیگه.انقد به بچم گفتم سروصدا نکن خسته شدم.اگه خونه خودم بود انقد حرص نمیخوردم.

یه سری هم هستن مثل من هم مستاجرن هم پیش خانواده شوهرن هم اینکه اجاره خونه مادر شوهر میدن... منم چند ...

منم تا پامو میزارم تو خونه دلم میگیره انگار جادو داره 

تو حیاط که متنفرم رد بشم از بالا فقط چک میکنن 

خودشم من تو این شهر غریبم عصر شوهرم میاد میریم نیم ساعتی دور میزنیم میوه یا هرچی نیاز باشه میخریم 

مادرش فکر میکنه میریم گوه بخوریم چشمش دنبال ماست 

ببین در چه حده شوهرم میگه انقد حسادت کرده برامون انرژی منفی فرستاده  تو ماشین دعوامون میشه سر هیچ 

اگر از ابنجا بریم 

از این همه انرژی منفی 

دعا و جادو 

چشم زخم راحت میشیم 

اما

شوهرم میفهمه ولی کیه که عمل کنه😮‍💨

قربونت اون دختر عزیزت  چقدر برای پدر مادر این شرایط سخته

فدات شم...وقتی ک رفتن دخترم گفت وای چقد بد بود اینا اومدن تو اتاق منم وسایل منو هم دیدن...از ناراحتی فقط بغصمو قورت دادم

زندگیتون پر از عشق
منم تا پامو میزارم تو خونه دلم میگیره انگار جادو داره  تو حیاط که متنفرم رد بشم از بالا فقط چک ...

انشالله که همسرت با دلت راه میاد و خونه جدا می گیرید عزیزم..

من که تا آخر عمرم باید این شرایطو تحمل کنم و دم نزنم

خیلی طول کشید تا بفهمم کاری که خوشایند من نیست لزوما غلط نیست. انتظاراتی که از آدم‌ها دارم هم لزوما درست نیست و اساسا من جای حق ننشسته‌ام که متر و معیار درست و غلط باشم. این در ظاهر خیلی ساده به نظر می‌رسه ولی هم دهن من سرویس شد هم دهن زندگی تا من اینو بفهمم🙃
من بچم کوچیکه و شلوغ میکنه. هروقت صاحبخونه رو که طبقه پایین ما میشینه میبینم نصف گوشت تنم آب میشه ا ...

خیلی سخته صاحبخونه نزدیک باشه...دختر من خیلی آرومه...اکثر وقتا همسایه ها فک میکنن ما خونه نیستیم ولی بازم تذکر میده...هی میگه حواستونو جمع کنین..انگار ما از تو غار اومدیم

زندگیتون پر از عشق
منم تا پامو میزارم تو خونه دلم میگیره انگار جادو داره  تو حیاط که متنفرم رد بشم از بالا فقط چک ...

زیرنظر بودن واقعا سخته...احساس خفگی داره...خصوصا اگه فامیل باشه

خدا کمکتون کنه خونه جدا بگیرید و آزاد شین

زندگیتون پر از عشق
انشالله که همسرت با دلت راه میاد و خونه جدا می گیرید عزیزم.. من که تا آخر عمرم باید این شرایطو تحمل ...

الهی آمین 

الهی خیر ببینی 🥰

دعای نی نی سایتی ها میگیره

چون دلشون واقعا پاکه 

الهی خیر ببینی که دعام کردی 🥰

خدا خیلی بزرگه یه روز از درهای غیبش برای شما برای من برای خیلی ها  روزی زیاد میفرسته ماهام صاحب خونه میشیم

انشالله که همسرت با دلت راه میاد و خونه جدا می گیرید عزیزم.. من که تا آخر عمرم باید این شرایطو تحمل ...

خدابزرگه...ناامیدنباشه..ان شاالله ک همونی بشه ک دلت میخواد

زندگیتون پر از عشق
خیلی سخته صاحبخونه نزدیک باشه...دختر من خیلی آرومه...اکثر وقتا همسایه ها فک میکنن ما خونه نیستیم ولی ...

نه بچه من آروم نیست.

تذکر مستقیم نمیده ولی چندباری اشاره کرده.

ولی اوایل درباره دیوارا و آشغال بردن تذکر میدادن.

زیرنظر بودن واقعا سخته...احساس خفگی داره...خصوصا اگه فامیل باشه خدا کمکتون کنه خونه جدا بگیرید و آز ...

فامیل نیستن 

الهی خیر نبینن اول خودشون رو خوب نشون دادن 

همین که عقد کردم مادرش شد دشمن خونین من 

بخدا به علی قسم کاریش نکردم بلکم همیشه قدم خیر برداشتم براش 

دیونه شدیم انگار برامون دعا و جادو نوشته 

بین بچه ها فرق میزاره 

جمع میشن فقط مارو نمیگن خوشم نمیاد برم اما بچه هام دلشون میخواد تو جمع اونا باشن 

الهی خیر هر دو دنیارو ببینی دلت گرفته تو این حالت دلسوزه منی الهی هرچی از خدا میخوای بهت بده 😍🥰

2706