2733
عنوان

عروس 13 ساله دیدم متولد 89 امان از جهل. بیایید حرف های مادرش رو بگم.

| مشاهده متن کامل بحث + 6328 بازدید | 163 پست

💔💔💔💔🤌🏻

:)💛🌻 "دختربچه ۱۳ساله" کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  به زودی off......

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

۲۰ سالگی ازدواج کردم 

عین چییییییییی پشیمونم 

زندگیم خداروشکر خوبه از لحاظ مالی اصلا کم ندارم 

ولی 

خیلی زود بود

دلم برا وقتایی که مجرد بودمو تنها دغدغه زندگیم انتخاب لباس بود تنگ شده

با احترام با نظرتون مخالفم چون مورد میشناسم خوب بودند با بچه  ولی نمیشه گفت ثد در. صد پدر و م ...

اگه بچت زیر سن قانونی بخواد همچین اشتباهی مرتکب بشع ب عنوان کسی که اوردیش توی این دنیا باید جلوی اون اتفاقو بگیری ، چون ب اون درک و سن نرسیده ک بخواد تصمیم درست بگیره ، وظیفه ما ب عنوان پذر مادر صرفا بزرگ کردن بچه و خرج کردن براش نیس

اوایل دهه هشتاد یه پسر ۱۷ساله تو شهرمون با یه دختر ۱۲ساله ازدواج کرد.چه عروسی گرفتن...کلی هم مهمون دعوت کرده بودن.تا مدتها نقل مجالس بود.اوناییکه رفته بودن مدام از بچه بودن عروس داماد حرف میزدن.حتی وقتی بچه دارم شدن،همه جا پیچید که فلانی ۲۰سالش نشده،بابا شده.

الان تو قرن ۱۵،دوباره دختر بچه‌ها عاشق میشن و می‌خوان تو همون سن ازدواج کنن.منتها با مردهای بالای ۲۰سال.فکر میکنن فقط اونه که خوشبختش می‌کنه و غیر اون هیچ‌ خواستگار دیگه‌ایی نخواهد داشت.🤦🏻‍♀️

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️
میگم برو گم شو خودشم میکشه بکشه،تقصیر خانواده اس چرا چون تربیت درست باید بکنن به بچه بگن که سن ازدوا ...

مگه میشه بگی برو بکش جگر گوشته گفتن راحته ولی وقتی ببینی مثل مرده ها افتاده رو تخت نمیتونی تحمل کنی 

اینو موافقت تربیت بچه از اول درست نبوده خیلی به بچه ها  بها میدن اینطور میشه ولی خب گاهیم باید بره سرش به سنگ بخوره برگرده مثلا یک صیغه کنیشون برای آشنایی همون سال اول خودشو نشون میده دختر زده میشه 

تا اونجایی که میدونم زیر 15 سال هیچ بچه ای نمیتونه عقد قانونی بکنه... اصلا تو شناسنامه هاشون برگه هم ...

دادگاه می‌ره قاضی ازش سوال می‌کنه اگر تشخیص بده عقلش بچه نییس  و خودش راضیه قبول می‌کنه که نود نه درصد و قبول میکنند

ایلداجان شما خودتم همین حدودا ازدواج کردی فک میکنم 

من از ایشون بزرگتر بودم یکم 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
بعدش به غلط کردن و گ. خوردن میفته ولی اون موقع دیر شده،

دقیقا ....یادمه سر یه موضوعی به برادرم میگفتم این راه رو نرو ..تو نمیفهمی .ما این راه رو رفتیم و سرمون به سنگ خورده ..این کوچه بن بسته ...بر میگشت میگفت اصلا منم دوست دارم برم خودم سرم بخوره به سنگ ..به شما چه ....

متاسفانه این سن شروع لجبازی و خودسری هست ...یه وقتی آدم میشن که دیگه خیلی از پلهای پشت سرشون رو ویروون کردن ..

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........
زندگی خودشه به ما ربطی نداره  سرمون تو زندگی خودمون باشه

یه چی یاد گرفتیدادا با  شعورا رو در نیارید.ازدواج و خیلی مسایل اجتماعیه.اینهمه روانشناس دادن از تباعاتش میگن بعد باد میندازید تو گلوتون‌به خودشون ربط داره.چهارده ساله هنوز خودش تربیت لازم داره.تکلیف بچه هاشون میشه همین‌خلافکارایی که درست تربیت نشدن و‌هزار مشکلی که جامعه درگیرشن.اگر فهم داری و ادا فرهنگ به اینا هم فکر میکردین.شما البته از اونایی که دلتون میخواد هر کاری میکنید راحت باشید.بچه چهارده ساله و رابطه جنسی حتی فکرشم‌حال بهم زنه

سلام بر فراموشکاران
2706