2733
2764
عنوان

عروس 13 ساله دیدم متولد 89 امان از جهل. بیایید حرف های مادرش رو بگم.

| مشاهده متن کامل بحث + 6328 بازدید | 163 پست
والا من مادر رو منع نمبکنم اطراف ما دختره ۱۴ سالش بود عاشق یکی شد میخواستش مامانش باباش نگذاشتند ...

من خودم روان شناسم صفحات قبل چند تا راهکار گفتم.

منم خیلی متوجه نشدم فکر کنم یک دستش رو برده بالا و رو پنجه هاش رقصیده🤭

🤣🤣🤣نه یه نوع رقص شمالیه.. ولی آره خیلی بپر بپر داره به پنجه فشار میاد عجیبه مگ عروس همچین رقصی. میکنه این رقص برای پسرای جوونه 

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

ظلمه دختر تا دانشگاهش تموم نشه کلا اسم ازدواج بیاره.. مخصوصا الان که افراد سالم و پاک نایابه.. خدا به خیر کنه.. من خودم 20 سالگی سال دوم دانشگاهم ازدواج کردم.. هنوز که هنوزه پشیمونم و میگم از محیط دانشگاه به خوبی استفاده نکردم و خاطره جالبی ندارم از دانشگاه.. چ برسه یه دختر 13 ساله که قراره دیگه از محیط مدرسه هم خاطره نداشته باشه.. متاسفانه روز به روز کشور ما سمت بی فرهنگی میره... بله زمان قدیم دخترو زود شوهرش میدادن چون عرف بود و عادی.. زن درس نمیخوند.. مرد سالاری بود.. نه الان که تو هر کوچه یه مدرسه هست و همه برای درس خوندن برابرن.. اینجا دیگه اشتباه از بزرگتراس که دارن راه میان.. اون خامه و سن احساسات.. پدر و مادرشم عقل و شعور ندارن  این دختر سن 25 سالگی احساس پوچی میکنه دیگه

تا اونجایی که میدونم زیر 15 سال هیچ بچه ای نمیتونه عقد قانونی بکنه... اصلا تو شناسنامه هاشون برگه هم ...

از 12 به بعد شنیدم میشه‌.

بعدشم تا وقتی صیغه هست اینجور خانواده ها نفس راحت میکشن.

البته اونا نگفتن صیغه کردن.

من خودم روان شناسم صفحات قبل چند تا راهکار گفتم.

کلی گفتم‌

این حمله به والدین برای دهه ی شصت و اوایل دهه هفتاد درست بود

نه برای بچه های الان

بچه های الان سنشون کم هست 

ولی واقعا نه بچگی میکنند

نه بچگامه فکر میکنند

متاسفانه از همون اولم تو فاز پسر دخترند

ما نمیدونستیم تا یه سنی پسر چیه دختر چیه تباه بودیم تباه 

در حالیکه من کلاس میرم گروه تلگرامشون رو دوست دازم ببینید

دخترا از ۱۵ هستند تا به بالا و تمام گپشون زدن مخ پسراست و طرز عجیبی چندش آوره دعا میکنم دخترم از این قبیل موضوعات حداقل تا ۱۸ سالگیش دور بمونه

🤣🤣🤣نه یه نوع رقص شمالیه.. ولی آره خیلی بپر بپر داره به پنجه فشار میاد عجیبه مگ عروس همچین رقصی. م ...

لابد دیگه این آتیشی بود   اخه دختر 13 ساله چ میفهمه..مگه اون پدر و مادر و حتی اطرافیان و اقوام سواد ندارن یکیشون.. دمپایی پلاستیکی مادرشوهر پوشیدن ذوق داره آخه؟ 

چرا یاد گرفتین همه چیز و گردن مادر میندازید ، این دوره  بعضیج جوونا خودشون عاشق میشن ندی فرار م ...

میگم برو گم شو خودشم میکشه بکشه،تقصیر خانواده اس چرا چون تربیت درست باید بکنن به بچه بگن که سن ازدواج بعد از سن قانونیه نه الان باید این حرفها رو مدام تو گوش بچه ها خوند،در ضمن زیر ۱۸ بچه است جوون نیست

والا من مادر رو منع نمبکنم اطراف ما دختره ۱۴ سالش بود عاشق یکی شد میخواستش مامانش باباش نگذاشتند ...

باز همه اینا برمیگرده ب تربیت نا درست پدر مادر ، اگه از زندگیش راضی بود از پدر مادرش راضی بود هیچ کمبودی نداشت هیچوقت تصمیم ب اینکار نمیگرف 

باز همه اینا برمیگرده ب تربیت نا درست پدر مادر ، اگه از زندگیش راضی بود از پدر مادرش راضی بود هیچ کم ...

با احترام با نظرتون مخالفم

چون مورد میشناسم خوب بودند با بچه 

ولی نمیشه گفت ثد در. صد پدر و مادر مقصرند

یچه یک انسان مجزاست

انتخابهای خودشو داره

مجازی و جامعه ی فعلی خیلی زیاد موثر هست

من میتونم با بچم دوست باشم 

ولی جلوی خیلی انتخابهاشو نمیتونم بگیرم متاسفانه

2706