2733
عنوان

حرف زشت همکارم میگه من خیلی خوشبختم که خدا بهم دختر نداده

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 58 پست

من خودم دختر دارم از مردهای زندگیم خوبی ندیدم ،از پسر خوشم نمیاد خودم داشته باشم،و این حس ناخودآگاه در وجود من شکل گرفته و دست خودم نیست، ولی معمولا به کسی نمیگم ولی ذوق پسر خواهر و برادر شوهر بقیه رو میکنم ،برای خودم دوست ندارم 

🥴امضام نمیاد 

حالا چه ربطی به فرهنگی بودن و خانواده شهید داره که اینو بولدش میکنی؟!

آدمها متفاوتن و با تفکرات متفاوت، فارغ از شغل و مقام منصب

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بذار تو منجلاب عقاید کثیفش بمونه خاک بر سر خود تحقیر.

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤چشمانِ تو شرط من است،مشروطه خواه تو شدم،من عاشقِ چشم تو و خواب نگاه تو شدم❤                                 ///////////////از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ ////                                    با مردی وارد رابطه بشید یا ازدواج کنید که به حق تمام زن ها احترام می ذاره،و به حق شما بیش تر!نه مردی که فقط به شما و خواهر و مادرش احترام می ذاره‼      
ازونور بوم دیگ نیفت جو گیرانه نظر نده لابد اونایی ک فقط پسر دارن بی لیاقتن هان؟!

وا 

من با شما بودم که ریپ می‌زنین!

نگفتم بی لیاقتن هر دوتاش نعمت خداست 

من خودم هنوز ازدواج نکردم صاحب فرشته نشدم ولی گفتم دختر بهتره تا پسر 

وا  من با شما بودم که ریپ می‌زنین! نگفتم بی لیاقتن هر دوتاش نعمت خداست  من خودم هنوز از ...

وقتی نظر دادی کلی نظر دادی 

با تمام کسایی بودی که دختر ندارن

اینم جاهلیت مدرنه زیاد با جهلیت زمان پیامبر فرقی نداره

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
لطفا به شهید ربطش نده اونا جونشونو برا من و شما گذاشتن حالا خودش نفهمه  به خودش بگو

اولا که سطح فهم و شعورش همونقدره بعدشم دلیلی ندارد هر چیزی رو که میبینیم یا میشنویم به همه جا جار بزنیم سوما فرزند شهید بودن ربطی به چیزی نداره خودتم یکم فکر کن عزیزم

2706