2733
عنوان

بیاین بگین که همتون بدون آرایش معمولی هستین

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 100 پست

حالا من یه چیز بگم خیلی برام عجیبه 

من صبح زود که پا میشم گاهی وقتا آرایش میکنم مثلا تو مسافرت ها بعد این آرایش چنان تو صورتم خوب میشه پوستم عالی دیده میشه حالت چشمام عجیب قشنگ میشه خیلی خوشگل میشم بعد گذشت چند ساعت برمیگردم به حالت معمولی 

نمیدونم چرا همچین میشم 

کاش همیشه اینجوری بودم 

یا ضامن آهو ضامن ما هم باش 💜

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم همین فکر و میکنم راجع ب خودم و دیگ خیلی وقته بدون ارایش نمیرم جایی مگ ک مجبور باشم ولی بیش ترین ...

منم بی آرایش تعریف شنیدم 

چون گونه دارم و چشمام خماره ، معمولا مردم جذب میشن 

ولی خب وقتی آرایش میکنم خودمم رو خودم کراشم🤣🤣 

مامانم میگه بسه بیا از جلو آینه خودتو چشم نزن🧿😂😂😂

حالا من یه چیز بگم خیلی برام عجیبه  من صبح زود که پا میشم گاهی وقتا آرایش میکنم مثلا تو مسافرت ...

خب عزیزم طبیعیه 

آرایش بعد چند ساعت می‌ریزه خراب میشه 

ما که لوازم اصل استفاده نمی کنیم

وقتی به پوستت نمیرسی چرا باید خوب باشه،تیرگی زیر چشم چرا،رتینول اضافه کن صورت رنگ پریده اهن و قندرو چک کن جوش که حتما باید با پزشک مشورت کنی لب خشک رو باید بام لب و اسکراب استفاده کنی…نه عادی نیست عزیزم بیشتر وقت بزار

🇮🇷🇷🇺
حالا من یه چیز بگم خیلی برام عجیبه  من صبح زود که پا میشم گاهی وقتا آرایش میکنم مثلا تو مسافرت ...

منم صبحا قیافم بهتره با پف.پوستمم شفاف تره.

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
منم بی آرایش تعریف شنیدم  چون گونه دارم و چشمام خماره ، معمولا مردم جذب میشن  ولی خب وقت ...

دقیقا منم خودمو با ارایش خیلی دوس دارم

اصلا کیف میکنم موقع ارایش کردن

تار ب تار ریمل زدن

با ارامش خط چشم کشیدن

رژ لب و روی لبم تپ تپ زدن 

همه این کارارو با دقت انجام میدم و واقعا ارامش میده بهش اصن عاشقشمم😝😁😂

خب عزیزم طبیعیه  آرایش بعد چند ساعت می‌ریزه خراب میشه  ما که لوازم اصل استفاده نمی کنیم

نه مثلا بعدازظهرا همچین نمیشم یا شب بخوام آرایش کنم همچین حالت نمیشم 

فقط اول صبح بلافاصله بعد خواب حالت چشما و نوع پوستم خیلی خوب میشه با ارایش

یا ضامن آهو ضامن ما هم باش 💜
2706