2733
عنوان

شوهرم 😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کسی نمیدونه راحب  مشکل همسرم هر کی هم گفته میکم فعلا نمیخام 😭😭😭

خودت گفتی اون خانومه گفته نمیخواد ساقدوش شی به خاطر نازا بودن 

مردم هرچقد کمتر راجب مشکلات بدونن کمتر اظهار نظرای الکی میشنوی 

بزار خودتو همسرت تصمیم بگیرید نه حرف مردم 

صبر داشته باش. 

بچه دار سدن یکی ازون خواسته هاییه که مثه معجزه مبتونه اتفاق بیفته خیلیا بودن به طور کامل ازشون قطع امید شده ولی لطف خدا شاملشون شده شمام به خدا ثابت کنید که لباقت این لطفو دارید 

پیش خودش فکر کرده اینا چهار ساله بچه دار نشدن برا همون اینو گفته

چقد بعضیا بیشعورن واقعا 

تو‌نادیده بگیر 

من نمد چرا انقد سوختم سر تاپیک تو🤣

حیفه سعی کن ارامش بگیری از فکرش بیای بیرون رها کنی هرجی سفت تر یچیزو بگیری بیشتر از دستت درمیره

اصرارو بیقراری زیاد واسه یه حاجت نتیجه ی عکس داره 

به خدا اینو بارها تجربه کردم تو زندگیم یه مدت آرامش داشته باش به همسرتم آرامش و دلگرمی بده درست میشه باورکن

به قصد پرواز تجربه کردم سقوط را

عزیزم هر جا نشستی بگو من و همسرم قصد بچه دار شدن نداریم، از اول باهم طی کردیم، 

والا اطرافیان ما که بچه ندارن همه همینو گفتن، دیگه هم کسی ازشون سوالی نمیپرسه

یاد پدرم افتادم که می گفت: نه با کسی بحث کن، نه از کسی انتقاد کن. هر کی هر چی گفت بگو حق با شماست و خودت را خلاص کن. آدم ها عقیده ات را که می پرسند، نظرت را نمی خواهند، می خواهند با عقیده ی خودشان موافقت کنی. بحث کردن با آدم ها بی فایده است.