2733
عنوان

سلام خوبین ☺️

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 182 پست
سپاسگزارم!!! آقا خیلی نامردیه! کلی نوشتم گوشیم زنگ خورد! چند دقیقه صحبت کردم یهو دیدم هرچی نوشتم پاک ...

بیخیالش😅حال دلمو عوض کردید امروز،هرچی آرزوشو دارید پروردگار بهتون عطا کنه،اره پستا پاک میشن

🤣😂چه حافظه ادبی خوبی دارین ماشاالله

ممنونم . لطف دارین🙏 هرچند نه می‌دونم حافظه چیه نه ادبی! امیدوارم فش نباشه! 😁😂😂

حالا جدی بگم خیلیا فک می‌کنن رشته‌م انسانیه ، ادبیاته! یا از زیر شاخه‌های همینا وقتی میگم اصلا نمی‌دونم انسانی رو با کدوم نون می‌نویسن باورشون نمیشه!

اولین باری که به صورت جدی شعر خوندم ۱۶ سالم بود و شعر کوچه‌ی استاد مشیری رو خوندم. بعدها خودمم شعر گفتم که الان بعد از چند سال وقتی شعرای اولی‌مو می‌خونم فقط می‌خندم.

زندگیه دیگه! و البته بهتره بگم عشق و علاقه آدمو غمگین می‌کنه! ساکت می‌کنه یا شاد و خندون می‌کنه و شاعر می‌کنه! وقتی مادرم گفت فوت کرد تا چند ساعت گیج بودم احساس می‌کردم رفته جایی و مثلا چند روز بعد برمی‌گرده! اما وقتی یادم اومد دیگه تا ابد نمی‌تونم اونو ببینم نابود شدم :

ای آنکه مرا  بـُـرده‌ای از یاد  کجایی؟
بیـگانه شدی؟ دست مریزاد ! کجایی؟

در دام تــواَم  نیست مـرا راه‌ِگریزی
من عاشق این دام‌و توصیّاد  کجایی؟

محبوس شدم گوشه‌ی ویرانه‌ی عشقت
آوار ِ‌غمت بـر ســـرم افتـــاد  کجایی؟

آسـودگی‌ام   زنـدگی‌ام    دار و ندارم
در راه ِتو دادم همه بـر بــاد    کجایی؟

اینجا چه‌کنـم!  ازکه بگیـرم  خبرت‌را؟
از دستِ‌تو و نازِتو فریــــاد   کجایی؟

دانم که مـرا  بی‌خبـری می‌کُشـد آخر
دیـوانه شدم  خانه‌ات آباد    کجایی؟‍ 😔

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تورکی؟چه تصادفی😂اختیار دارین شما

نه به جان خودم! من گناهی ندارم 😱🙆 مامانم مقصره که مامانش ترکه! 😱😱 

حالا جالبه یه رگمم کُرده!😁 یعنی ببین چه آش شله قلمکاری‌ام من !😂😂😂

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
ممنونم . لطف دارین🙏 هرچند نه می‌دونم حافظه چیه نه ادبی! امیدوارم فش نباشه! 😁😂😂 حالا جدی بگم خیل ...

خدارحمت کنه چقد زیباست شعرتون،حس میکنم شغلتون توی حیطه همون وکالت و کارهای حقوقی و مشاوره ایناست ولی به شدت طبع شعرزیبا و فن بیان طنازی دارید مرحبا 

خدایی جملاتو ازکجا میارین😂😂خدا برا پدرمادرتون حفظتون کنه

راستشو بگم ؟! یه فروشنده دوره‌گرد اینجا هست هفته‌ای یه بار میاد رد میشه برا منم یه گونی جمله‌ی طنز و خنده‌دار و ادبی و همه‌چی میاره! البته نامرد تازگیا گونی‌شو پر نمی‌کنه! مثل این سطل‌های ماست هس که هر روز آب میره ، گونی این طرفم هر روز سر خالی‌تر میشه!

شیطونه میگه منم اینبار نصف پولشو ندما !😁

تازه یه چیزی بگم باورت عمرا بشه :

یه بار چند گونی عشق ازش خریدم گذاشتم تو انبار برا روز مبادا یا یه وقتی که قحطی عشق و علاقه بیاد داشته باشم!

گونی سیب‌زمینی بزرگاااهااا ! پره عشق و علاقه خالص! می‌گفت رز یه پیرزن پیرمرد عاشق قدیمی خریده که عشقشون ناب و خالص بوده! نمی‌دونی چه عطر و بویی داره! پارسال چندتا کارتن عشق ۲۰۲۳ گرفتم تو بگو یه ذره عطر داشت! فقط تا دلت بخوای الکی قیافه داشت! اصلا داد میزد فیکه! منم همه رو ریختم دور ! اما اینا عالیه!

یه تیکه‌شو ببین :

خدا می‌خواست در چشمان من زیباترین باشی
شرابی در نگاهت ریخت تا گیراترین باشی

نمی‌گنجید روح سرکشت در تنگنای تن
دلت را وسعتی بخشید تا دریا ترین باشی ......

یا اینو :

تماشایی‌ترین تصویر دنیا می‌شوی گاهی  
دلم می‌پاشد از هم بسکه زیبا می‌شوی گاهی

حضور گاه‌گاهت بازی خورشید با ابر است
که پنهان می‌شوی گاهی‌و پیدا می‌شوی گاهی ....

۸ ساله خوزستانم😂مگه میشه نفهمم عربیم هم اوکیه خودمم کوردم😂مادر بزرگم لر بود یعنی همه زبانهای ایران ...

جان من شوخی نکن! چرا تو اینقد منی؟😂

فقط با دوتا تفاوت ، یکی اینکه من پسرم! دوم ؛ من خوشگلتونم نیستم !😂

اشلونک ؟ ☺️

بیخیالش😅حال دلمو عوض کردید امروز،هرچی آرزوشو دارید پروردگار بهتون عطا کنه،اره پستا پاک میشن

تورا سپاس ای معلم خصوصی!😁 نه ببخشید تورا سپاس خانوم دکترای شیمی 🙏 راستش آرزو دارم که ... نه نمیگم 😂

خدارحمت کنه چقد زیباست شعرتون،حس میکنم شغلتون توی حیطه همون وکالت و کارهای حقوقی و مشاوره ایناست ولی ...

ممنونم 🙏

خدابیامرزه رفتگان شما و جمیع اسیران خاک رو 🙏

آفرین 👌 👍 حدستون کاملا اشتباهه!☺️

(کامپیوتر گرایش نرم افزار) 

اما واقعا اصلا فک نمی‌کردم خوزستان باشیاا . اهواز !

وای 😂😁منم قرقاطی ام البته ترک نه

خخخ 🤣 🤣 همین خوبه! بزن قدش ✋ 

باید برا خانم بگی اشلونچ😂

واقعا ؟! 😳😐 بالاخره شما پ ژ گ چ دارین یا نه؟!🤣🤣

فک کنم سر کاریم !🤣

واقعا ؟! 😳😐 بالاخره شما پ ژ گ چ دارین یا نه؟!🤣🤣 فک کنم سر کاریم !🤣

من که اصالتا کورد و لر دو رگه ام😂🤣ولی عربها در زبان نوشتار گچ پژ ندارن ولی در گفتار اعراب با لهجه عراقی حروف گ چ پ ژ رو تلفظ میکنن مثلا نمیگم قلبی میگن گلبی😂عربهای خوزستان لهجشون عربی عراقیه

2706