2733
عنوان

سلام خوبین ☺️

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 182 پست
دوازدهمم امتحانای ترم دومم. کنکورم دادم یبار

کلا امسال حس میکنم سوالا خیلی آسون تر بود 

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اون روز بیمارستان بودم نشد

❤️🌹 موفق باشی  عزیزم 

حتما به اون رشته ای که علاقه داری میرسی ✋🍂

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 
ایشون همزمان وکالت و قضاوتو پذیرفته شدن تقریبا براهمون میتونست قضاوت رو بره😂وگرنه من همچین مالی هم ...

نه نفرمایید ، شما نمی‌دونین چی هستین که! یعنی هیشکی نمی‌دونه خودش چیه! فقط خریداره که می‌دونه چی گیرش اومده!

البته یه استثناء هم وجود داره هااا ، من!!! چون هم خودم نمی‌دونمم چی‌ام ؟! هم مامانم !!😂 آخه مدام میگه :

نمی‌دونم تو چی هستی که اینقد بهت پیام میدن و زنگ میزنن!!😂😂

البته مادر من از این مامان معمولیا نیستااا !! یه نسبت ریزی با نوستراداموس داره! باورت نمیشه نه؟!😁

آخه آخه وقتی بچه بودیم مدام به من می‌گفت و حمالم نمی‌شی!!😁 حالا باورت بشه یا نه متاسفانه من حمال نشدم! 😂😂

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
😂🤣این چنیین نیست عزیزم به جهنم که نشد🤣🤣🤣عالی

ای جانم ، خوشحالم می‌خندی!☺️ پس اینو داشته باش چون خیلی به درد دختر خانوما می‌خوره :

بگـو کـه از وجودت      مرا چه گشته حاصل
بجز عذاب و ماتم       چه بوده سهم این دل
.
ز چهره‌ات عیان‌ست       که در سرت چه داری
مرا ببخش    اما            زهی خیال باطل!😁😂

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
نه نفرمایید ، شما نمی‌دونین چی هستین که! یعنی هیشکی نمی‌دونه خودش چیه! فقط خریداره که می‌دونه چی گیر ...

چقد طنزپرداز خوبی هستین معلومه دور ازجون حمال نشدین چون شغلتوت چیز دیگست😂😂

😂🤣ولی من دکترم😂😂😂یعنی درحال تحصیلم البته پزشک امپول زن نه دکترای شیمی😅

بَهههه!!! خانوم دکتر!! 🫡 من حالیم نی!! دکترای شیمی و میمی نداریم! دکتر دکتره! از مادربزرگ خدابیامرزم اینو یاد گرفتم!! کسی که دکتره باید بلد باشه آدمو خوب کنه! مادربزرگم یقه‌ی دکترای تربیت بدنی رو گرفته بود و می‌گفت برای پا دردم یه قرص بده!! 😂

وقتی به زبون ساده حالیش کردیم که ایشون دکترای ورزشه! می‌گفت چه مسخره! بالا پایین پریدن دیگه دکتر می‌خواد؟! (البته با زبون ترکی و به یه حالت خنده‌داری می‌گفتا )😂

یه سوال ؛ منم یه سال به عنوان نظافتچی اورژانس کار کردم ، نیمچه دکتر حساب میشم یا نه؟!😂

وای الان فهمیدم چی گفتی!!😁 دکترای کیمیاگری داری!😁 آقا نوکر نمی‌خوای؟ اسکورت؟ (دو مترمااا ، ۱۹۰ 😂 حالا ده سانتو ببخش) حقوقم نمی‌خوام فقط یه اتاق سیم مسی دارم همه رو طلا کنی کافیه!😁😂

ای خدااا 🤣 فک کردم ممکنه متوجه نشی چی نوشتم 

۸ ساله خوزستانم😂مگه میشه نفهمم عربیم هم اوکیه خودمم کوردم😂مادر بزرگم لر بود یعنی همه زبانهای ایرانو اوکیم😂قرار بود فامیل ترکها هم بشم که نشد😂😂

چقد طنزپرداز خوبی هستین معلومه دور ازجون حمال نشدین چون شغلتوت چیز دیگست😂😂

سپاسگزارم!!! آقا خیلی نامردیه! کلی نوشتم گوشیم زنگ خورد! چند دقیقه صحبت کردم یهو دیدم هرچی نوشتم پاک شده!!! من گریه !😭😭😭😭

2706