2733
عنوان

دارم گریه میکنم تروخدا دلداریم بدید،کسیو ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تعریف کن تو مقصری یا اون

اصلا دعوامون نشده،فقط ۲ ساله عروسی کردم و هرشب و هرروز ابنطوریه،دلش نمبخواد با من وقت بگذرونه،حتی وقتی میبینه ناراحتم بهم حق نمیده ک از این پوضوع ناراحت باشم

خدایا میدونم هرچه زودتر معجزه میکنی برام💙هیچ نیرویی وجود نداره جز نیروی خدا💚
وقتی خونه میاد خیلی محبت میکنه ولی تو کلِ روز فقط ۱ ساعتشو یماد خونه،بقیه ش پیش مامانش

چ آدم مزخرفیه 

بند نافشو نبریده مادرش 

نمیگه زنش تو خونه تنهاست و وظیفه شه اول تنهایی زنشو پر کنه 

به نظرم باهاش یه مدت برو

اینجوری مادره از مهمون داری خسته میشه حداقل 

بابا داره؟مامانش تنهاست؟مریضه مامانش؟

اره،ماشالا پدر مادرش جوون و کم سن هستن و هیچ مشکلی هم ندارن

پاشو حاضر شو شام رو ببر اونجا

جلوی خانواده همسرت هم بگو پسر خوبی تربیت کردید ولی گهگاهی فراموش میکنه آدمی که ازدواج میکنه اولویت اولش خانواده ای که تشکیل میده دیدم فلانی( همسرت) فراموش کرده یه خانمی تو خونه چشم انتظارشه

گفتم منکه فراموش نکردم متاهلم و شوهرم الان جای دیگست بهتره من برم پیشش

اینجوری اونا هم متوجه میشن دلخوری بلکه یه نصیحتی کنن موثر باشه برای همسرت 

پروانه پشت پیله اش حس کرد راهی هست و رفت شاید به راه بسته هم باید امیدی بست و رفت
پاشو حاضر شو شام رو ببر اونجا جلوی خانواده همسرت هم بگو پسر خوبی تربیت کردید ولی گهگاهی فراموش میکن ...

قبلا ب مادرش گفتم نصیحتش کنید،اما انکار مادره از اینکه من دارم زجر میکشم خوشش میاد،احساس غرور داره وقتی پسرش اونو ب من ترجیح میده

چ آدم مزخرفیه  بند نافشو نبریده مادرش  نمیگه زنش تو خونه تنهاست و وظیفه شه اول تنهایی زن ...

هرشب باهاش میرم مگه اینکه خودش از سرکار بره اونجا و منو نبره

وقتی خونه میاد خیلی محبت میکنه ولی تو کلِ روز فقط ۱ ساعتشو یماد خونه،بقیه ش پیش مامانش

اسی اینجوری پیش بری بی فایدس ...بهار بری پیش مشاور خانواده ازش کمک بخوای ..راهنمایی میکنه 

اگه نتیجه نداد پس فکری بحال خودت بکن

فقط خواهشن تو این شرایط بچه دار نشی

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
قبلا ب مادرش گفتم نصیحتش کنید،اما انکار مادره از اینکه من دارم زجر میکشم خوشش میاد،احساس غرور داره و ...

برو امشب اونجا جلوی همه خانواده بگو اگه برنامه اینطور که فلانی هرشب این رویه رو ادامه بده خب هدف از ازدواج ما چی بوده پس فردا روز منم هرشب هرشب رفتم پیش خانوادم یا با دوستام و دیگران تنهاییم رو پرکردم جای اعتراضی نیست

اینا رو مودبانه در قالب شوخی و خنده بگو

نذار همسرت تنها بره تا میره اونجا سریع شما هم برو

بگو مامان بابا من جای دخترتون خدایی دامادمون این طور برخورد کنید دلخور نمیشید

اول با ملایمت برخورد کن

دیدی جواب نمیده زلزله چند ریشتری راه بنداز بلکه حسای کار بیاد دستشون

پروانه پشت پیله اش حس کرد راهی هست و رفت شاید به راه بسته هم باید امیدی بست و رفت
اصلا دعوامون نشده،فقط ۲ ساله عروسی کردم و هرشب و هرروز ابنطوریه،دلش نمبخواد با من وقت بگذرونه،حتی وق ...

اگه دل به دلش بدی و باهاش بری پیش مامانش چی ؟

حتما یه چیزی هس ازش بپرس رودربایستی که نداری ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2706