2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره تو فصل بهار باسبزی میخورن،تابستون بخصوص آخراش خشکش میکنن

درست میگی جانا تو شیراز خیلی زیاده ولی بخاطر بوی تندو زیادی که داره اکثریت خشک میکنن برا دوغو ماست وخیار 

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤
فکر کنم همین سرسم ک دوستمون گفت باشه😁

نعناع فلفلی اگه باشه بو و طعم تند و تیزی داره 

دم نوشش باحاله من درست میکنم یه طورایی مثل طعم آدامس نعنایی میشه 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
گوگل حالش خوب نیست😁

اره 💔😐😂

من شیفته خیره شده به آسمان بعد از غروب ام ،غرق شدن در موسیقی های آرام ،نشستن در تاریکی محض ، تمام چیز های که مردم آنها رو افسرده کننده میدانند ،اما پیوند من با آرامش نهفته با اعماق درونم دوباره برقرار می‌سازد ...
فکر کنم همین سرسم ک دوستمون گفت باشه😁

اره 😁😂

من شیفته خیره شده به آسمان بعد از غروب ام ،غرق شدن در موسیقی های آرام ،نشستن در تاریکی محض ، تمام چیز های که مردم آنها رو افسرده کننده میدانند ،اما پیوند من با آرامش نهفته با اعماق درونم دوباره برقرار می‌سازد ...
2706