2733
2764
عنوان

اسپویل فصل اول چشم چران عمارت

193 بازدید | 24 پست

تازه شروع کردم الان قسمت 30اینام اونجا که فرید وسیران دارن طلاق میگیرن میشه اسپویل کنین بگین چی میشه چون توفصل دومش هنوز باهم بودن اگه نفهمم چی میشه خوابم نمیبره 😭😂

منم فصل اول رو دیدم دیگه حوصلم نکشید . تو نت اخرش رو خوندم. 

دختره میمیره

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
منم فصل اول رو دیدم دیگه حوصلم نکشید . تو نت اخرش رو خوندم. دختره میمیره

خب فصل اول رو دیدی فرید و سیران چطوری اشتی میکنن ؟ چون انگار سیران داره با یکی دیگه ازدواج میکنه فریدم به پلین پیشنهاد ازدواج داد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم فصل اول رو دیدم دیگه حوصلم نکشید . تو نت اخرش رو خوندم. دختره میمیره

نه نمیمیره

✨من زنم، زن بودنم را دوست میدارم      به قد گیسوانم، ناخنم ، رنگ لبانم زندگی را دوست می دارم  آری آن اشکی که عیبش می شماری       دل کافر بسوزاند     من آن سوزاندن و رنگ لطیف آتشش را  دوست می دارم      تو مرا یک بی وفا خواندی و من   آنچه در اطراف می بینم خلاف ماجراست    آن وفا و ماندن و سازش     به رسم مادرم را دوست می دارم   در این دنیا به هر چه بنگرم زیباست             من زنم، مردانگی نه .😪زنانگی هم دوست می دارم ...😄
نه نمیمیره

نوشته بودکه میمیره

اخرش چی میشه؟

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
نوشته بودکه میمیرهاخرش چی میشه؟

مریض میشه ولی نمیمیره چون اگه بمیره ریتینگ میاد پایین و قسمت آخر میوفته بیهوش میشه همه میفهمن بیماریشو

✨من زنم، زن بودنم را دوست میدارم      به قد گیسوانم، ناخنم ، رنگ لبانم زندگی را دوست می دارم  آری آن اشکی که عیبش می شماری       دل کافر بسوزاند     من آن سوزاندن و رنگ لطیف آتشش را  دوست می دارم      تو مرا یک بی وفا خواندی و من   آنچه در اطراف می بینم خلاف ماجراست    آن وفا و ماندن و سازش     به رسم مادرم را دوست می دارم   در این دنیا به هر چه بنگرم زیباست             من زنم، مردانگی نه .😪زنانگی هم دوست می دارم ...😄
مریض میشه ولی نمیمیره چون اگه بمیره ریتینگ میاد پایین و قسمت آخر میوفته بیهوش میشه همه میفهمن بیماری ...

ممنون

سیران میره آنتپ فریتم دنبالش میرهه میخوان فرار کنن طارق ب فریت تیر میزنه فصل اول اینجا تموم میشه میره فصل دو ک با بیمارستان و عروسیشون شروع میشه ولی فقط فصل اول رو ببین فصل دوم بشدت چرتهه و اصلا ارزش دیدن نداره فصل دومم با بیهوش شدن سیران و اینکه همه میفهمن تموم میشه تا فصل سه شهریور میاد

سیران میره آنتپ فریتم دنبالش میرهه میخوان فرار کنن طارق ب فریت تیر میزنه فصل اول اینجا تموم میشه میر ...

اینکهه همه میفهمن سیران مریضه سونا بهشون میگع

پلین حامله اس و بچه اش سقط میشه و بچه اش از سرتره نه فریت 

یه دختره دیگه هم به اسم نورا آوردن تو سریال

خلاصه فصل دوم واقعا افتضاحههه حیف یالی واقعا

2706