2733
عنوان

دخترا به نظرتون این قد و وزن خیلی لاغره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1233 بازدید | 72 پست
من همینم متوسطم یکمم پر میخام بشم ۴۰ اون اسکینیه

وای نه بابا من دیگه هبچی ازم نمیمونه ۴۰ بشم 

یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه...کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...(https://abzarek.ir/service-p/msg/1387037)چالش ناشناسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تقریبا لاغره اما باید ببینی فرم بدن چیه تجمع چربی کجای بدن هست. من هرچی پاهام لاغره در عوض شکم دا ...

تجمع چربی ندارم اصلا

یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه...کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...(https://abzarek.ir/service-p/msg/1387037)چالش ناشناسم
جدی😂

جون تو منم لاغرم یعنی هر کی ک از اضافه وزن زیاد رنج میبره خودشو میکشه که قیافمو مسخره کنه، من اینقدر ازین ادما دیدم ک عادت کردم اصلا دیگه برام مهم نیس کی در موردم چی میگه، برای اصافه شدن باید حتما ورزش کنی وگرنه شکم میاری خودت هی بشینی بخوری نافرم میشی

اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن😁 

خوبه چاق نشو

ماچون زدری پای کشیدیم،کشیدیم امید ز هرکس که بریدیم ،بریدیم   دل نیست کبوتر که چوبرخاست نشیند،ازگوشه بامی که پریدیم،پریدیم.  عمری باشه تلافی کنیم خوبی هارو چندبار بدی هارو صدبار  
وای نه بابا من دیگه هبچی ازم نمیمونه ۴۰ بشم 

مطمعنی لاغری؟

استخون بندیت ریزه یا درشت ؟

اخه از لحاظ علمی این وزن واسه این قد نرمال و متوسطه نه لاغر و اسکینی و استخوانی

من کاملا متوسطم حتی صورتم تپله یکم و شکم و پهلو یکم دارم

در هر فلکی مردمکی میبینم؛هر مردمکش را فلکی میبینم.
خب چندسالته؟!  فرم اندامت چیه؟  اگ دوسداری پر بشی باشگاه برو از خودت چاق نکنی و اینکه ...

۲۱ سالمه 

فرم اندامم نمیدونم دقیقا منظورتون چیه ولی کلا چربی ندارم

اره چیزای پروتئین دار مصرف میکنم چون قبلا رژیم گرفتم که لاغر شدم

وزنت اوکیه متوسطه  بیشتر بشی چاق دیده میشه

دقیقا خودمم حس میکنم بیشتر بشم چاق دیده میشم

وااای شما ها به این میگین لاغر!؟؟؟

پس منو چی میگین؟

من ۱۶۰ قدمه و ۴۵ وزنمه 😶

والا فرم بدنم اوکیه 

بعضیا هستن میگن لاغرم من گوش نمیدم به اونا 🌝

دبیر ادبیات آینده هستم 😍❤️🥹 شاعرتونم 💙 غزل سرا ✨💛 من یه دختر قوی ام و از لحاظ روحی خیلی مستقلم . من یه دختر موفقم که هیچی کم نداره . یه دختر قشنگی که زیباییش زبون زد همه است ، یه دختری که کل آشناهاش غبطه ی هوش و استعدادش رو میخورن ، یه دختری که عاشق لواشکه و هر چی ترشه ! من یه دختر آرومم اما در عین حال وحشی ، کم حرف و در عین حال میتونم پر حرف ترین باشم ، عشوه دارم اما به میزان لازم ! میتونم قلب هر کی رو که بخوام با چشمام تسخیر کنم . این منم ! با این همه ویژگی های خوب ، ویژگی بدی ندارم و سعی میکنم به خودم تلقین بدی نکنم ، همین که صاف و ساده و بی ریا هستم برای هفت پشتم کافیه ، من همه ی آدمای مهربون به دلم میشینن اما ... من عاشق یه آدم مهربونی شدم که بیش از حدش اومده تو قلبم و ذهنم ، اما من اونو میخوام و همین طور هم میشه و من بدستش میارم . اندامم عالیه و هر چی بپوشم بهم میاد ، قدمم عالیه و اصلا کوتاه یا بلند نیستم ، موهامم بلنده و این زیبایی منو چندد برابر میکنه . فن بیانم عالیه و شعرای قشنگی مینویسم . خلاصه هر چی خوبیه تو جهان میتونی توی من پیدا کنی . این همه از خودم تعریف کردم که حس خوب بیاد دستم و کسی که میخونه اینو بهم انرژی خوب بفرسته ، من یه دختر معرکه ام همین!
منیکه ۱۵۸ و ۴۲ کیلو هستم من باید چی بگم این وسط😂

به تو بگیم لاغر یه چیزی

والا اسی خیلی خوبهههه 

منم میگن لاغرم 😶

دبیر ادبیات آینده هستم 😍❤️🥹 شاعرتونم 💙 غزل سرا ✨💛 من یه دختر قوی ام و از لحاظ روحی خیلی مستقلم . من یه دختر موفقم که هیچی کم نداره . یه دختر قشنگی که زیباییش زبون زد همه است ، یه دختری که کل آشناهاش غبطه ی هوش و استعدادش رو میخورن ، یه دختری که عاشق لواشکه و هر چی ترشه ! من یه دختر آرومم اما در عین حال وحشی ، کم حرف و در عین حال میتونم پر حرف ترین باشم ، عشوه دارم اما به میزان لازم ! میتونم قلب هر کی رو که بخوام با چشمام تسخیر کنم . این منم ! با این همه ویژگی های خوب ، ویژگی بدی ندارم و سعی میکنم به خودم تلقین بدی نکنم ، همین که صاف و ساده و بی ریا هستم برای هفت پشتم کافیه ، من همه ی آدمای مهربون به دلم میشینن اما ... من عاشق یه آدم مهربونی شدم که بیش از حدش اومده تو قلبم و ذهنم ، اما من اونو میخوام و همین طور هم میشه و من بدستش میارم . اندامم عالیه و هر چی بپوشم بهم میاد ، قدمم عالیه و اصلا کوتاه یا بلند نیستم ، موهامم بلنده و این زیبایی منو چندد برابر میکنه . فن بیانم عالیه و شعرای قشنگی مینویسم . خلاصه هر چی خوبیه تو جهان میتونی توی من پیدا کنی . این همه از خودم تعریف کردم که حس خوب بیاد دستم و کسی که میخونه اینو بهم انرژی خوب بفرسته ، من یه دختر معرکه ام همین!
2706