2733
عنوان

تورو خدا کمکم کنید دارم دیوونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 129 بازدید | 19 پست
😀 خب عزيزم من با فكر و تجربه خودم نظر ميدم شايد نظر من اشتباه باشه و رو تصميم شما اثر بذاره  ...

دخترم از،همه نظر فوق العاده هستش تو شلوغی بزرک شده با خودم ۲۷ سال تفاوت سنی داره و همچنین با باباش پس اگر مثبت فکر کنیم با هم بزرگ میشیم و قطعا خودش در آینده خانواده تشکیل میده حالا مشکلات کشورمون رو در نظر هم بخوایم بگیریم اونم بحثش جداس الانم مگه خاله و عمو و دایی و .‌‌‌.. چقدر نقش دارند تو رندگی خود ما بله فرزند آوری خوبه پشت سر هم نه ۱۲ سال تفاوت سنی و مادر ۴۰ ساله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درکتون میکنم، تنها کسی که باید برای اومدن یک بچه روحی و جسمی آماده باشه مادره. وقتی شما این امادگی ر ...

من اگر سنم زبر ۳۵ سال بود و فاصلش با دخترم کم بود می‌آوردم ولی الان با ۳۸ سال سن دیگه حال و حوصله ی ۳ الی ۴ سال پیشو ندارم خودمم میخوام زندگی کنم نمیخوام عمرمو به پای بچه ی دوم تباه کنم 

خیلی از چند فرزندی ها رو میبینم بچه هاشون آرزوی حداقل ترین ها رو دارند پدر و مادرها خسته ان کلافه ان زیر بار مشکلات کم آوردن دخترهای ۱۲ تا ۱۴ ساله رو میبینم تو کوچه و خیابون سرگردون سیگار بدست اینارو میبینم بیشتر پشیمون میشم