2733
عنوان

همین حالا دلت چی میخواد 😋 من فالوده شیرازی

| مشاهده متن کامل بحث + 2594 بازدید | 151 پست

منم دلم فالوده شیرازی کشید

هیچ فالوده ای مثل فالوده شیرازی عالی نیست🥲🥲🥲🥲

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
من ۵سال یزد زندگی کردم فالوده یزدی

من ۲۵ سال یزد زندگی کردم منم میگم فالوده یزدی

8...(یک توآزردمرا..ویک جهان شادم نکرد..)...دلتنگی خیلی نامرده.ازیک جایی به بعد می شینی یه گوشه با بغض نگاه میکنی تا زندگی تموم بشه...۴آبان۱۴۰۱ عشقم برای همیشه ترکم کرد بعدازاون دیگ هرگز به هیییچکس اعتمادنمیکنم عاشق نمیشم تنهایی رو باجون ودل نگه میدارم خیلی دوسش داشتم صداش آرومم میکرد..ارزومه پشیمون بشه ی روزی برگرده ارزوش باش یک بار دیگ باهاش حرف بزنم فقط دنبالم بگرده وتوحسرتم بسوزه ک هییچ کس مث من دوسش نداشت...دلتنگم 😔😔😔😔دلم میخوادیکی بیاد دستموبگیره بلندم کنه بگه میدونم چقدرسختی کشیدی میدونم شبهات پر از دردبود میدونم چقداشک ریختی اما‌ازاین به بعد هرچ  قبل من بود فقط کابوس بود...یکی بیادکه نره یکی که ازچرت ترین چیزها براش حرف بزنم وخسته نشه ..🥀🥀ب سلامتی اون روزی که  اونی ک ترکم کرد تاوان پس بده دلش مثل دل من بشکنه هرشب مث من اشک بریزه ازدلتنگی نابودبشه ب سلامتی روزی که داغ عزیزترین ادم زندگیش بره توی دلش بسلامتی روزی ک بیچارگیش روببینم..روزی اروم میشم ک  اون تاوان پس بده سنگدل نیستم ولی درحقم ظلم شد ب زور منواز خودش جداکرد..دوسال منو عاشق خودش کردوبا بی رحمی ترکم کرد پس ب سلامتی  شکست اون🥂دلم گرفته هیشکی نیست که ببینه غروبا چجوری  اشک روی گونم می شینه😔دلم میخواد خودمو بردارم برم یه جای دور خییلی دور هیچکس رونبینم حتی گوشیمم نبرم صدای کسی رو نشنوم..🥀🥀🥀..امیدوارم هرکجا هستی همیشه غمگین باشی.۱۰دی عشقم برگشت اما‌مث قبل دوسش ندارم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

گزینه ها توی مغزم زیاد بود ولی تصمیم گرفتم به رژیم پایبند باشم و به غذا فکر نکنم ، چون حتی با فکر کردن به غذا هم چاق میشم 😅

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
من حامله ام و دلم بشدت غوره میخواد.....امروزم رفتم مغازهای اطرافو گشتم پیدا نکردم😔😔

امروز تو خیابون دیدم تو مغازه 

کدوم شهری ؟ادرس بدم اگه کرجی برو بخر 

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

من الان دوست مامانم میدونست دوست دارم هم فالوده شیرازی آورد برام هم بستنی کیویی😁

از ترس اینکه یه وقت داداشم نفهمه میخوام بخوابه اونوقت بخورم 

بعضی سختی‌ها رو باید بکشی، تا بفهمی راحتی یعنی چی. بعضی دوری‌ها رو باید تحمل کنی، تا بفهمی نزدیکی یعنی چی. بعضی تنهایی‌ها، طرد شدن‌ها، بدبیاری‌ها و نشدن‌ها، تنگ‌دستی‌ها و دردها رو باید تجربه کنی، تا بفهمی نقطه‌ی مقابلشون دقیقا کجاعه و کجاها باید قدرشون رو بدونی. اونجاست که آدم شاید کمی زندگی واقعی رو بفهمه.💛🌼

حاملم تادلت بخواد همه چی دلم میخواد اما دریغ از ی لقمه خوردن ازگلوم پایین نمیره ازهمه چی متنفر شدم  

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
2706