2777
2789

نه بهداشت واجب نیس 

من همین ک باردار شدم خودم حساب کردم ۸ هفته رفتم متخصص زنان اونم سونو کرد گفت قلب تشکیل شده 

زودتر بری الکی سونو میکنه ممکنه سونو واژینال انجام بده و ... 

قبل ۸ هفته هیچ کاری نمیخواد انجام بدی فقط استراحتت بیشتر باشه آب هویج و هویج و آبغوره و زعفرون و این چیزایی ک همه میدونن هم نخور نگرانم نباش

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

نامه های که بهداشت میده اجباری نیست همرو انجام بدیم ولی اینا میگن بایدانجام بدی  برای من نوار ...

چه چیزا نه این بهداشتی ک من میرم براش اونقدرام مهم نیستم فقط میگه ازمایشاتو بده ببینم یا سونویی ک این مدت رفتی تو سیستم ثبت میکنه و من چون وزن نگرفتم هی پیله میکنه به وزنم🤣

2802
نه بهداشت واجب نیس  من همین ک باردار شدم خودم حساب کردم ۸ هفته رفتم متخصص زنان اونم سونو کرد گ ...

واییی خدا من نمیدونستم اب هویچ سقط میاره دیدم یکی اون روز گفت پ راسته من چندوقت پیش اقدام داشتم توروخدا بگو چ چیزایی دیگ نخورمچون من نمیدونم ک تخمکم بارورشده یا ن ...مثلا الان دارم عسل میخورم

من قبل اقدام رفتم و ازمایش نوشت متوجه شدم ک یکی از ویتامینام خیلی پایینه گفت تا قرصات تموم نشده اقدام نکن به نظرم حتما برو شرایط بدنتو میسنجی ببینی امادگیشو داری یا نه ازمایش کل دادم سونوگرافی رفتم معاینه شدم همه چیم چک شد ب نظرم بارداری مهمترین بخش زندگیه از قبلش تا باردار بشی باید اتفاقا بیشتر مراعات کنی باردار ک شدی دیگ تحت نظر دکتری خیالت راحته

واییی خدا من نمیدونستم اب هویچ سقط میاره دیدم یکی اون روز گفت پ راسته من چندوقت پیش اقدام داشتم تورو ...

الان اشکالی نداره همه چی بخور نوش جونت 

بی بی چک یا ازمایشت ک مثبت شد اونموقع مراعات کن 

دارو های گیاهی مثل گل گاوزبان عرق نعنا و اینام نباید بخوری

بعد قرص هم استامینوفن ساده فقط میتونی بخوری هر دارویی نمیتونی بخوری

اصلا فکر سقط نباش مثبت فکر کن

اها پس بعد اقدامم قطعش نکنم چون ترسیدم گفتم شاید قرص ضرر داره چون حتی سرما هم خوردم قرص نخوردم گفتم ...

مسکن نخور تو دوره اقدام اسید فولیکتو حتمن بخور 

خدایا خودت بساز 🌱تو بسازی قشنگتره🌱

من رفتم دکتر زنان چند ماه قبلش بهداشت نرفتم بعد بارداریم رفتم بری تشکیل پرونده میدن راهنماییت می کنن.

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی.........////همیشه که نباید غر زد،گاهی وقتا از خودت تشکر کن بابت تماااام روزای سختی که پشت سر گذاشتی و فقط خودت می دونی چی بهت گذشت تا بگذرن،فقط خودت می دونی چند بار تا مرز فروپاشی رفتی و برگشتی،بعضی وقتا از خودت تشکر کن بابت تمام روزایی که پای زندگی وایسادی و کم نیاوردی....////کارآگاهان عزیز نی نی سایتی😅😜اگه تو تاپیکام از پسرم حرف زدم و جایی گفتم اولین تجربه ی بارداریمه،نگید پس چرا گفتی تو تاپیکت پسر داری؟؟🥴🥴منظورم پسرِ همسرم بوده....