2777
2789
عنوان

الان پسرمو گذاشتم مدرسه برگشتم چقد هوا سرد بود توراه یخ زدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1504 بازدید | 92 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از موش نگویک ماه هست از خونه فرار کردم به خاطر موش هر کاری رو انجام دادم نمیمیرم

باید خودتون بگیریدش من شوهرم یک شب تا ۴ صبح اینقدر دنبالش کرد که خسته شد موشه آخر کم اورد و گرفتیمش اولش خیلی تیز و فرز بود ولی بعد از چند ساعت که یکسره میرفت توی اتاق و باز میومد توی حال خسته شد

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
2802

[QUOTE=355138145]باید خودتون بگیریدش من شوهرم یک شب تا ۴ صبح اینقدر دنبالش کرد که خسته شد موشه آخر کم اورد و گرفتیمش 

شوهر ندارم

چسب گذاشتم

تله 

اصلا نمیفته داخل چسب 

دیونه شدم میترسم پتو هامو بخوره همشون نو هست

"درک نشُده ترین آدمِ پُر درد منم🖤
چیکار کردید برای کشتنش؟

گفتم عزیزم ما چسب هم گذاشتیم ولی اون خیلی زرنگ بود دیگه شوهرم گرفتش با پارچه بعدم پیچیدیم تو پلاستیک گره زدیم انداختیم سطل زباله توی خیابون

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
اره بازم اون باشه خوبه کلاهم داشته باشه میزاره سرش

این ماجرای تارا میگن از فروشگاه ها هم میشه استفاده کرد اینطور شنیدم ی ملیون میده ی کلاه و سویشرت شلوار بخر یا از قسطی محلتون ی چی بردار ،

[QUOTE=355138145]باید خودتون بگیریدش من شوهرم یک شب تا ۴ صبح اینقدر دنبالش کرد که خسته شد موشه آخر ک ...

مغز گردو کره بزن بزار وسط چسب

اگه خواستی با کسی بحث کنی اول دو تا سوال از خودت بپرس کجای زندگیش هستم؟ کجای زندگی مه؟اگه جواب هر دو منفیه پس ادامه نده
2801